Mama trójki dzieci schudła 50 kg w rok. Teraz wygląda jak zupełnie inna osoba

Mama trójki dzieci przeszła niesamowitą metamorfozę. Przyjrzała się temu, jak wygląda jej styl życia, wprowadziła kilka zmian i w rok schudła prawie 50 kg. Polecamy wszystkim mamom, które zastanawiają się jak schudnąć po ciąży.

Jak schudnąć po ciąży? Ta mama to inspiracja

Georgia Malbrough to 26-letnia mama trójki dzieci ze stanu Louisiana w USA. Georgii waga zaczęła przeszkadzać podczas zabaw z dziećmi. Kiedy one chciały biegać, tańczyć, wspinać się po drzewach, ich mama była wykończona. Jej kondycja nie pozwoliła jej towarzyszyć im w codziennych aktywnościach. Georgia wyobrażała sobie siebie jako aktywną babcię - taką, która towarzyszy dzieciom w zabawach i zabiera ich np. na górskie wycieczki. Wiedziała, że jeśli nie zmieni trybu życia i nie schudnie po ciąży, to taka przyszłość jej nie czeka.

Diety odchudzające nie działają

Georgia w przeszłości była na wielu dietach, ale efekty były na krótko. Kilogramy wracały, kiedy kończyła trzymać reżim. W 2018 roku mama miała dość restrykcyjnych diet i postanowiła postawić na coś, co pomoże jej schudnąć i jednocześnie utrzymać sylwetkę. Zaczęła monitorować, ile kalorii przyjmuje. Okazało się, że przez cały dzień podjada przekąski dzieci. Zauważyła, że w jej przypadku sprawdza się nie reżim, ale rozsądne podejście. Nie starała się zrezygnować z pizzy, kiedy cała rodzina zjada ją na kolację czy na lody, kiedy jest rodzinne wyjście. Bardzo pomogło jej zwracanie uwagi, ile kalorii przyjmuje w posiłkach i przekąskach i wybieranie - kiedy może sobie pozwolić na zjedzenie czegoś bardziej kalorycznego, a kiedy warto jednak zjeść niskokalorycznie.

 

Zdrowa dieta i ruch to sposób na schudnięcie

Jej jadłospis teraz składa się z jajecznicy, kawy i koktajlu białkowego na śniadanie. Na obiad zjada mięso mielone z meksykańskimi przyprawami, awokado, serem i łyżką śmietany. Na kolację je kurczaka z ryżem i brokułami. Do tego jeszcze zjada jogurt z owocami. Na przekąskę wybiera jabłka, winogrona albo warzywa z salsą. Przez cały dzień pije wodę i pisze, że nie miała pojęcia jak bardzo była odwodniona - przez to miała cały czas apetyt.

 

Do tego dołożyła trening - krótki i intensywny, ale robiony codziennie. Każdego dnia ćwiczy inną partię ciała. Efekt? W rok schudła prawie 50 kilogramów. Ale to nie wszystko - trening i planowanie zdrowych posiłków traktuje nie jako karę, ale jak coś dobrego dla siebie. Jeśli potrzebujecie inspiracji do wprowadzenia zdrowego trybu życia, możecie śledzić Georgię na instagramie pod nazwą @georgiabethfitness.

Zobacz wideo
Więcej o: