Trojaczki z "Przyjaciół" dorosły. Fani uważają, że wyglądają jak Phoebe

Pamiętacie trojaczki Phoebe z serialu "Przyjaciele"? Aktorzy, którzy grali dzieci, są już dorośli i fani zgodnie stwierdzili, że wyglądają zupełnie jak ich serialowa ciocia.

Trojaczki z "Przyjaciół" wyglądają zupełnie jak ich serialowa ciocia

Fani "Przyjaciół" dokładnie pamiętają, że na przełomie czwartego i piątego sezonu serii, jedna z głównych postaci, Phoebe była w ciąży z trojaczkami. Jednak nie były to jej dzieci. Phoebe została matką zastępczą, żeby pomóc swojemu bratu i jego żonie, która nie mogłaby sama donieść ciąży. W odcinku "Ten setny" na świat przyszły trojaczki – Chandler, Frank Jr. Jr., i Leslie.

Na przełomie całego serialu trojaczki były grane przez wielu małych aktorów. W szóstym sezonie byli nimi Alexandria, Paul, Justin i Cole Cimoch. Alexandra niedawno opublikowała filmik na Tik Toku, który stał się viralem. W poście pokazała zdjęcie, na którym jako mała dziewczynka, siedzi  na kolanach Matthew Perrego, aktora grającego Chandlera Binga. Post podpisała: „Tak... grałam w "Przyjaciołach"”. Wideo zebrało ponad dwa miliony odsłon i wiele osób nie mogło nie zauważyć, jak bardzo studentka przypomina Lisę Kudrow, która grała ciocię trojaczków.

Wow, mogłaś dotknąć Chandlera Binga
Wyglądasz zupełnie jak Phoebe!
To jest niesamowite! I nawet całkiem przypominasz Lisę Kudrow

Alexandria, która obecnie studiuje na Uniwersytecie w Wisconsin, podzieliła się również kilkoma zakulisowymi tajemnicami z serialu. Ujawniła, że cała czwórka rodzeństwa została zaangażowana do grania trojaczków, a jej brat musiał zagrać małą dziewczynkę, aby dopasować się do fabuły. Niestety rodzeństwo grało trojaczki tylko w kilku sezonach, następnie rola przypadła starszym aktorom.

Tak wygląda rodzeństwo Cimoch:

 
Więcej o: