Jechała do porodu, ale auto wypadło z drogi. Urodziła podczas wypadku. Niestety, nie mogła znaleźć dziecka

Przyszła mama jechała do szpitala. Poród już się zaczął. Niestety, doszło do wypadku samochodowego, w trakcie którego urodziła. Zrozpaczona kobieta nie mogła znaleźć swojego dziecka. Jaki był finał tej strasznej historii?

Każda mama pamięta, jak była w ciąży. To wyjątkowy czas w życiu kobiety. Przyszła mama od samego poczęcia dziecka stara się wszystko zaplanować: od dziecięcego pokoiku, po idealną wizję porodu. Większość ciężarnych decyduje się na poród w szpitalu. Większość nie zakłada, że problemem może okazać dotarcie do szpitala. Zawsze możemy liczyć na pomocą partnera, rodziny czy po prostu zadzwonić po karetkę. 

Zobacz wideo Koronawirus jest groźny dla kobiet w ciąży? Epidemiolog odpowiada

Mama z Gruzji w drodze do szpitala miała wypadek 

Crystan Graham z Gruzji odliczała dni do rozwiązania. Pewnego dnia wczesnym rankiem poczuła skurcze. Kobieca intuicja mówiła jej, że ma jeszcze wystarczająco dużo czasu na dotarcie do szpitala, więc poprosiła mamę, aby to ona zawiozła ją do kliniki. Uważała, że wezwanie karetki pogotowia jest zbędne, a ktoś inny w tym momencie może potrzebować jej bardziej. Niesprzyjające warunki atmosferyczne oraz mokra droga sprawiły, że doszło do wypadku.

Policjanci pomogli ciężarnej uratować dziecko

Gdy auto kobiet wypadło z drogi i rozbiło się, Graham urodziła. Całkiem przypadkiem trzech policjantów patrolowało teren obok miejsca zdarzenia. Od razu udzielili pomocy. Natychmiast pomogli zszokowanej mamie. Kobieta była w pełni świadoma i zrozpaczona od razu zapytała, gdzie jest jej dziecko. Policjanci byli zszokowani, bo żaden z nich nie wiedział, co stało się z dzieckiem po katastrofie. Natychmiast zaczęli przeszukiwać zniszczony samochód, aby odnaleźć noworodka. Musieli działać szybko i metodycznie.

Początkowo myśleli, że dziecko wyleciało z pojazdu, ponieważ kobieta dość szybko jechała i szyby pojazdu były rozbite. Niestety w pobliżu miejsca zdarzenia nie było dziecka. Oficerowie jeszcze raz podjęli próbę przeszukania samochodu. Ku zdziwieniu noworodek leżał pod siedzeniem. Na szczęście dziecko było przytomne. Policjanci natychmiast wezwali karetkę i udzielili kobietom pierwszej pomocy. Całą trójka trafiła do szpitala, a ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Dziecko zostało zabrane na OIOM i to tam obecnie regeneruje się. Matka została objęta specjalistycznym leczeniem.

To cud, że sytuacja ma pozytywne zakończenie. Każda mama opowiada swojemu dziecku historie jego narodzin. Dla tej rodziny będzie to niezapomniane i z pewnością wyjątkowe wydarzenie. Przeczytaj także: Dziecko kaszle i ma gorączkę. Co robić? Czy iść do lekarza?

Więcej o: