Kim Kardashian nagrywała film dla fanów, nagle przerywa jej córka: Więcej czasu poświęć dzieciom, nie przyjaciołom. Jej reakcja?

Kim Kardashian wykorzystuje swoją popularność w szczytnym celu - namawia mieszkańców USA do tego, żeby przestrzegali zasad izolacji społecznej. Podczas nagrania córka Kim Kardashian skradła jej show i została gwiazdą drugiego planu. Sprawdźcie sami.

Izolacja z dziećmi to niełatwe zadanie

Podczas epidemii koronawirusa i społecznej izolacji ciężko pogodzić pracę zdalną z wychowaniem dzieci. Niejeden rodzic codziennie zmaga się z pogodzeniem potrzeb wszystkich domowników. Dzieci muszą odbyć zdalne nauczanie, a po nim namawiają do wspólnych zabaw. Ostatnio o trudach izolacji z dziećmi przekonała się Kim Kardashian. Gwiazda w specjalnym filmie, który trafił do społeczeństwa ze stanu Kalifornia, namawiała do zachowania społecznego dystansu i wychodzenia tylko, żeby załatwić niezbędne potrzeby. Sama przebywa z rodziną w domu, w Kalifornii właśnie. Nie uczestniczyła w imprezie z okazji drugich urodzin córki Khloe Kardashian, rodzina nie spędzała razem świąt Wielkanocy. Dlatego można pogratulować Kim tego, że daje przykład innym. Nagranie szło zgodnie z planem do momentu, kiedy to 6-letnia córka Kim postanowiła przejąć inicjatywę i zrobić show.

Kim jest niania dzieci księcia Williama i księżnej Kate? Ma w CV taekwondo i jazdę kaskaderską

Córka Kim Kardashian przemawia do fanów 

Kim Kardashian namawiała fanów do tego,żeby zostali w domu mimo pięknej pogody za oknem. Wtedy córka gwiazdy postanowiła zabrać głos. Śmiało powiedziała: 

Chcę wyjść!
 

6-letnia dziewczynka niespodziewanie stała się gwiazdą drugiego planu. Kim jedynie westchnęła po czym odpowiedziała, że wszystko jest w porządku. Kontynuowała, przekonując fanów, że jest tyle fajnych rzeczy, które mogą zrobić w domu. Dziewczynka wspięła się za plecy Kim i znowu ochoczo dodała:

Zaufaj mi, naprawdę chce wyjść 

Kiedy Kim kontynuowała nagrywanie, znudzona North w końcu nie wytrzymała i oznajmiła:

Powinnaś być bardziej zajęta swoimi dziećmi, nie przyjaciółmi.
 

Zawstydzona celebrytka uśmiechnęła się, spojrzała w dół i mówiła dalej, aby mimo wszystko zostać w domu, bo to może uratować ludzie życie. Na końcu przesłała pocałunek do kamery i pozdrowiła fanów słowami: 

Bądźcie bezpieczni.

To nie pierwszy raz kiedy dziewczynka zabiera głos w nagraniach mamy. Dziewczynka występuje z tatą, raperem Kanye Westem podczas jego koncertów, gdzie śpiewa z chórem. Zapewne North pójdzie w ślady rodziców i zawładnie światem mediów.

Justin Timberlake: "Przebywanie z dzieckiem 24 godziny na dobę jest nieludzkie". Rodzice oburzeni słowami piosenkarza

Zobacz wideo Ćwiczenia dla dzieci na koordynację #zostańwdomu
Więcej o: