Małgorzata Rozenek pokazała brzuch miesiąc przed porodem. Fanka: wyglądasz jak Khloe Kardashian

Małgorzata Rozenek na swojego Instagrama wstawiła zdjecia, które zrobiła podczas Świąt Wielkanocnych. Pochwaliła się, że w tym okresie dzielnie trenowała.

Małgorzata Rozenek trenuje w ciąży

Małgorzata Rozenek wraz z mężem Radosławem Majdanem, spodziewają się pierwszego, wspólnego dziecka. Za miesiąc celebrytka urodzi. Para bardzo długo starała się o potomka i tym razem się udało. Ostatnie tygodnie z powodu pandemii koronawirusa Małgosia wraz ze swoimi najbliższymi spędziła w domu. Na swoim Instagramie przyszła mama chętnie dzieli się tym, co robi w domu i zachęca do pozostania w nim. Ostatnio na swoje media społecznościowe wstawiła zdjęcie, na którym pokazała swoją sylwetkę w treningowym stroju. Zapytała swoje fanki, czy również trenowały podczas świąt oraz, jak mijają im święta i jakie mają nastroje. Pod zdjęciem napisała:

Poćwiczone. Choć uczciwiej byłoby napisać: poruszane. A jak u Was? Jak Wam mijają te święta? Nastroje dobre?
 

Fanki skomentowały zdjęcie Małgorzaty Rozenek

Stylowy, niebieski strój do ćwiczeń z filetowymi łatkami wygląda na Małgosi cudownie. Fanki, kiedy zobaczyły zdjęcie dodane przez Małgosię, były zachwycone jej figurą. Pisały:

"Piękna. Ciąża Pani służy",

"Super Pani wygląda",

"Małgosiu wyglądasz ślicznie",

"Jaka piękna mama",

"Przepięknie. Na drugim zdjęciu jak Khloe Kardashian. Oczy błyszczące, brzusio przecudowny".

Małgorzata Rozenek o ciąży

Małgosia wielokrotnie opowiadała o tym, jak czuje się w ciąży. Mówiła, że w poprzednich ciążach przytyła 30 kilo, tym razem nie ma tego problemu i waga nie jest tak duża. Mówiła również:

Dla mnie ciąża jest stanem błogosławionym, dobrze się czułam w obu poprzednich ciążach. Martwiłam się, czy tym razem też tak będzie, bo mówi się, że z wiekiem coraz gorzej się ciążę znosi. A ja jestem przykładem kobiety, która rozkwita w ciąży. Rozkwitam zewnętrznie w tym sensie, że bardzo tyję. Jestem osobą, która przybiera w zauważalny sposób.
Zobacz wideo Małgorzata Rozenek podczas sesji z koniem. Porównała się do Beyonce
Więcej o: