Natalia Siwiec opisała plan dnia. Fani pytają: kto wtedy zajmuje się Mią?

Natalia Siwiec przebywa obecnie z rodziną w Miami. W ostatnim wpisie na Instagramie celebrytka zdradziła fanom, jak wygląda jej dzień. Internauci zapytali, co robi Mia, gdy jej mama jest zajęta.

Natalia Siwiec nie mogła wrócić do Polski, ze względu na obecną sytuację na świecie. Przebywa na kwarantannie w Miami. Stara się jednak zaplanować dzień tak, aby wykorzystać czas produktywnie. 

Jak wygląda dzień Natalii Siwiec?

Natalia Siwiec, opisała ze szczegółami, jak spędza dzień. Udowodniła, że nawet w domu nie trzeba się nudzić. 

Dużo z was pytało o plan dnia: otwieram oczy; ćwiczenia oddechowe Wim Hofa; 1/2 litra wody z cytryną/witamina C i chlorella; śniadanie, oleje; pranie, sprzątanie, zabawy z Mią; obiad, suplementy; pilates, skakanka; zabawa z Mią; kolacja; książka/Netflix; próby medytacji; spanie - napisała

- napisała na Instagramie. 

 

A co z Mią? Natalia Siwiec odpowiada

Internauci zapytali, kto zajmuję się Mią, gdy Natalia Siwiec wykonuje te wszystkie czynności. 

A co robi Mia, gdy Ty jesteś zajęta? Jakie są jej ulubione zabawy? 

- czytamy w komentarzach. Celebrytka odpowiedziała:

Albo jest z tatą na basenie, albo ogląda bajki.

Natalia Siwiec z rodziną w samoizalacji 

Natalia Siwiec często udostępnia filmiki, na których widać jak jej rodzina spędza czas. Jakiś czas temu zdradziła, że jej córka miała zapalenie ucha. Pokazała też, jak dziewczynka chciała uciec z mieszkania. Na nagraniu widać było również, jak bawią się Natalia Siwiec i Mia. Dziewczynka m.in. robi z mamą ćwiczenia oddechowe, jeździ po domu na rowerze i gra w karty. Więcej szczegółów w artykule: Natalia Siwiec spędza czas z rodziną. Jej córka chciała uciec przez okno. "To jest kwarantanna. Nie możesz stąd wyjść"

Zobacz wideo Córka Natalii Siwiec pozuje do zdjęć
Więcej o: