Żona Aleca Baldwina spodziewa się piątego dziecka. Wcześniej miała dwa poronienia. Jedno relacjonowała online

Hilaria Baldwin, żona Aleca Baldwina jest w kolejnej ciąży i na swoim profilu na Instagramie potwierdziła, że dziecko rozwija się prawidłowo. Jest to bardzo dobra wiadomość dla mamy, ponieważ jej dwie poprzednie ciąże, niestety zakończyły się poronieniem.

Żona Aleca Baldwina jest w piątej ciąży

Alec Balwin i Hilaria są małżeństwem od 2012 roku. Od tego czasu doczekali się czwórki potomstwa – jednej córki i trójki synów. Oboje od początku wiedzieli, że chcą mieć liczną rodzinę. Niestety w 2019 roku mama straciła dwie ciąże. W listopadzie kobieta udostępniła post na Instagramie, w którym ogłosiła, że po czterech miesiącach straciła kolejne dziecko. W filmiku tłumaczy córce, że będzie musiała jeszcze poczekać na siostrę lub braciszka. Małżonkowie nie odkładali jednak starań o kolejne dziecko na później. Niedawno Hilaria ogłosiła na Instagramie, że jest w kolejnej ciąży i na razie wszystko przebiega prawidłowo. Mama nie kryła radości na filmie, na którym usłyszeć można bicie serca dziecka.

Pozwolę dziecku mówić, ponieważ sama nie mogę znaleźć słów, żeby wyrazić, jak się czuję, gdy słyszę ten dźwięk. Dostaliśmy właśnie wspaniałe wiadomości, że wszystko jest dobrze i maleństwo jest zdrowe. Chciałam się tym z Wami podzielić
 

Ludzie w komentarzach pogratulowali mamie kolejnej pociechy i życzyli jej dużo zdrowia oraz szczęśliwego rozwiązania ciąży.

Jestem tak niesamowicie szczęśliwa z twojego powodu. Dużo miłości dla całej twojej rodziny
Same najlepsze życzenia dla ciebie i całej twojej rodziny

Poronienie. Kiedy można zacząć starać się o kolejne dziecko?

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży trwającej krócej niż 22 tygodnie wskutek wydalenia obumarłego zarodka lub płodu. Wielu rodziców zastanawia się po jakim czasie od utraty dziecka, można zacząć starania o kolejne potomstwo? Wiele zależy od kondycji fizycznej i psychicznej kobiety i rodzaju poronienia. Przy poronieniu samoistnym kobieta może starać się o ciążę już w kolejnym cyklu menstruacyjnym. Więcej o poronieniu można przeczytać w naszym artykule całkowicie poświęconym tematowi: "Poronienie: rodzaje, przyczyny, objawy. Kiedy starać się o dziecko po stracie ciąży?"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.