Jarosław Bieniuk ma czwarte dziecko. Mama pokazała synka i zdradziła starosłowiańskie imię

Martyna Gliwińska wstawiła na swojego Instagrama pierwsze zdjęcie z dzieckiem. Ojcem dziecka jest znany piłkarz Jarosław Bieniuk.

Jarosław Bieniu został tatą

Jarosław Bieniuk został po raz kolejny tatą. Mężczyzna samotnie wychowuje troje dzieci ze związku z Anną Przybylską - Szymona Bieniuka, Jana Bieniuka i Oliwię Bieniuk. Niedawno jego była dziewczyna Martyna Gliwińska urodziła dziecko. Ojcem jest Jarek. Informację o narodzinach podał tygodnik "Na żywo". Ostatnio mama na swoim profilu na Instagramie wstawiła pierwsze zdjęcie z dzieckiem. Pod fotografią napisała:

Teraz ja to ja i on, Kazik. Miłość mojego życia. Nadzieja na dobre dziś i jutro. Dobraliśmy się idealnie.

Dziecko Martyny Gliwińskiej

Fani Martyny zachwycali się maleństwem i pisali: "M&K jak dwie krople wody.", "Kobiety mają moc! Są jeszcze silniejsze niż mężczyźni! Zdrowia dla Waszej dwójki.", "Śliczny bobas, piękny naprawdę gratuluję ślicznego synka.",  "Przecudnie. Dużo zdrowia dla Was.", "Fakt, zdjęcie jest naprawdę urocze, a chłopiec słodki.", "Wszystko jest nie istotne, gdy się ma takie cudo. Pokona się wszelkie przeciwności z wielką satysfakcja patrząc prosto w oczy".

Imię dla dziecka

Imię dziecka, które wybrała Martyna - Kazimierz jest pochodzenia słowiańskiego. Cechuje osobę waleczną i odważną. Jest silny duchem i ciałem. Potrafi przewodzić i rządzić. Idealnie nadaje się na lidera. Bardzo ważne są dla niego przyjaźń i rodzina. Kazimierz to uczuciowy człowiek. Bywa też bardzo uparty. Odnajduje się jednak w roli głowy rodziny i ojca. Jest stanowczy, czuły oraz opiekuńczy, jedyną jego skazę w tym aspekcie stanowi brak pełnej akceptacji wad swoich dzieci.

 
Więcej o: