Co robi znana celebrytka, aby mieć idealną sylwetkę po dwóch porodach?

Prowadząca program "Hotel Paradise" Klaudia El Dursi szczerze wyznała, jak wróciła do formy po urodzeniu dzieci. Wiemy, czego nie je.

Powrót do formy po ciąży

Klaudia El Dursi to modelka i prowadząca program "Hotel Paradise". Przez jakiś czas była także "wodzianką" w show "Kuba Wojewódzki". Celebrytka ma dwoje dzieci - Dawida oraz Jasia. Drugie dziecko modelka ma ze swoim obecnym partnerem, z którym związała się kilka lat temu. Niedawno wróciła z Bali, przez co aktualnie ma obowiązkową kwarantannę. Modelka w wywiadzie dla portalu "Party" wyznała, że pomimo dwóch porodów udało jej się wrócić do formy i idealnej sylwetki.

Klaudia opowiedziała, że powrót do formy po ciąży był zdecydowanie łatwiejszy, dlatego, że przed również ćwiczyła. Dodała: "Przed ciążą te mięśnie były, wyglądałam całkiem nieźle. Po ciąży było mi dużo łatwiej wrócić do przyzwoitej figury". Opowiedziała też o tym, że ma bardzo duże skoki wagi, jak wiele dziewcząt, dlatego cały czas musi uważać i pilnować się co je. 

Dieta Klaudii El Dursi

Na pytanie, czy Klaudia ma konkretną dietę, odpowiedziała: "Bardzo racjonalnie podchodzę do tego, ponieważ uwielbiam jeść. Nie wyobrażam sobie życia bez dobrego jedzenia. Uwielbiam słodycze i chodzenie po restauracjach. Jedzenie daje mi bardzo dużą przyjemność". Przyznała, że bardzo często nie odmawia sobie jedzenia i je np. chipsy i czekoladę, ale wie, że w momencie, kiedy coś takiego zrobi, to musi nadrobić. Modelka unika węglowodanów i mlecznych rzeczy,  stawia na warzywa i owoce, ale nie ma konkretnej diety. Kiedy pozwoli sobie na za dużo, zaczyna ćwiczyć.

Zobacz wideo Izabela Janachowska i Doda trenują w domach
Więcej o: