Katy Perry i Orlando Bloom zdradzili płeć dziecka

Katy Perry i Orlando Bloom już niedługo zostaną rodzicami. Wokalistka w urzekający sposób oznajmiła światu, że już latem urodzi córeczkę. Zrobiła urocze zdjęcie swojemu ukochanemu!

Katy Perry i Orlando Bloom już wkrótce zostaną rodzicami. Gwiazda po raz pierwszy pokazała swój brzuszek ciążowy w teledysku "Never Worn White". To wtedy oznajmiła, że jest w ciąży. Piosenkarka zdradziła fanom na Instagramie jaka będzie płeć dziecka.

Burzliwy związek z pozytywnym zakończeniem

Z pewnością związek Katy Perry i Orlando Blooma należy do burzliwych relacji. Najpierw było jak z bajki - poznali się w 2016 i od razu ujawnili światu, że są parą. Rok później postanowili zakończyć związek, przy okazji informując w specjalnym oświadczeniu, że zostają przyjaciółmi i nic tego nie zmieni. Mimo kryzysu zrozumieli, że nie potrafią bez siebie żyć i znaleźli rozwiązanie, aby wrócić do siebie. Od dwóch lat są szczęśliwą parą, a latem 2020 roku spodziewają się dziecka.

Para planowała pobrać się, aby cieszyć się małżeństwem. Ceremonia miała odbyć się w Japonii na początku tego lata, ale z powodu pandemii koronawirusa zdecydowali, że najrozsądniejszą decyzją będzie przełożenie ceremonii.

Jak Małgorzata Rozenek zareagowała na wiadomość o ciąży? "Z początku nie mogliśmy wyzwolić w sobie naturalnej radości"

 

Urocze przekazanie płci dziecka przez Katy Perry

Wokalistka w uroczy sposób zdradziła płeć dziecka publikując post na Instagramie. Opublikowała fotografię swojego ukochanego, który z uśmiechem pozował do zdjęcia, a twarz miał całą wysmarowaną kremem. W opisie pod fotografią napisała: "To dziewczynka!". Widać, że para jest szczęśliwa. Katy Perry i Orlando Bloom już latem powitają na świecie swoją córeczkę. Trzymamy kciuki za udane rozwiązanie i życzymy dużo radości w przeżywaniu tego niezwykłego czasu.

 
Więcej o: