Jak Małgorzata Rozenek zareagowała na wiadomość o ciąży? "Z początku nie mogliśmy wyzwolić w sobie naturalnej radości"

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan to jedno z najgorętszych małżeństw polskiego show-biznesu. Para spodziewa się dziecka. W magazynie "Viva" pojawiła się najnowsza okładka z sesji ciążowej, której towarzyszy szczery wywiad o lękach i rozterkach przedporodowych. Jak zareagowali na wiadomość o ciąży?

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan są bohaterami najnowszej okładki magazynu "Viva". Małżeństwo udzieliło szczerego wywiadu, w którym opowiadają o przygotowaniach do narodzin syna. Celebrytka jest szcześliwą mamą dwóch synów, Stanisława i Tadeusza, którzy na świat przyszli dzięki metodzie in vitro. Jest zaangażowana w rozpowszechnianie wiedzy na ten temat zwłaszcza, że kolejny raz zaszła w ciążę dzięki tej metodzie. Wywiad ma ukazać się 2 kwietnia na łamach magazynu "Viva". Uspokając czytelników - sesja Majdanów odbyła się przed kwarantanną

Zobacz wideo Jak zrzucić brzuch po ciąży?

Małgorzata Rozenek w ciąży

Kobieta zaszła w ciążę w wieku 42 lat. Sama myśl o kolejnym dziecku przynosi jej dużo radości i jest to spełnienie marzeń. W wywiadzie tłumaczy, że bardzo ważną wartością jest dla niej rodzina. Małżeństwo długo starło się o wspólne dziecko. W jednym z wywiadów wyznali, że stracili ciążę bliźniaczą. Media oszalały, kiedy ogłosili, że starania nie poszły na marne, a Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży.

Pierwsze objawy ciąży: warto się nimi sugerować?

Poród już niedługo. Dziecko przyjdzie na świat w czerwcu 2020 roku

Majdanowie stwierdzili, że żałują, że nie poznali się wcześniej, bo mieliby więcej dzieci. To pokazuje jak silnym i prawdziwym uczuciem darzą się nawzajem. Celebrytka pochwaliła się zdjęciem okładkowym w mediach społecznościowych. Wpisowi zamieszczonemu na Instagramie towarzyszącą poruszające słowa.

 
"Dzielimy się z Wami naszym szczęściem, ale i troskami. O miłości, lękach i spełnieniu marzeń w cieniu pandemii... ze szczególną dedykacją dla wszystkich przyszłych rodziców" - napisała na Instagramie

Koronawirus. Poród w czasach epidemii 

Z pewnością Małgorzata Rozenek w obliczu pandemii koronawirusa obawia się porodu, a sam pobyt w szpitalu wiąże się z dużym ryzykiem. Braku obecności najbliższych przy porodzie przynosi niepokój. Sama przyznała, że jest świadoma i wraz z mężem przygotowuje się do takiej ewentualności, że może go zabrnąć w tym szczególnym dniu. Małgosi życzymy dużo zdrówka w tym trudnym czasie! 

Więcej o:
Copyright © Agora SA