Ile lat ma ta piękna mama? Internauci dali jej 20 i bardzo się pomyli: "Mam sześcioro dzieci"

Claire Barratt tomama sześciorga dzieci, która założyła sobie aplikację TikTok. Jej fani są zachwyceni jej występami, ale nie wierzą, że wiek, który podaje, jest prawdziwy.

Mama ma aplikację, którą mają jej dzieci

Claire Barratt to 40-letnia mama szóstki dzieci: 21-letniego Toma, 16-letniej Bailey, 15-letniej Ameli, 15-miesięcznej Carter i pasierbów 16-letniej Ellie i 14-letniej Charlotte. Ostatnio udowodniła, że aplikacja TikTok jest nie tylko dla dzieci. Zyskała 145 000 obserwujących w ciągu zaledwie trzech miesięcy dzięki wideo, które wstawiała. Wyznała, że fani zawsze myślą, że ma maksymalnie dwadzieścia lat. Długo zastanawiała się, czy zacząć nagrywać wideo, ponieważ jej najstarsze dzieci również mają tę aplikację. Powiedziała:

Byłam niechętna, ponieważ moje dzieci też mają TikTok, a nie wiedziały o moich nagraniach.

Dzieci uczą mamę

Kiedy Claire po namysłach opowiedziała swoim dzieciom o pomyśle, pomogły jej go zrealizować. Opublikowała wideo z komentarzem: "Mam 40 lat i nie wiem, dlaczego tu jestem". Reakcja obserwatorów była natychmiastowa. Jeden z najnowszych filmów Claire zatytułowała: "Nie wyglądasz wystarczająco dorośle, by mieć 21-letniego syna" - zebrał ponad 3000 komentarzy użytkowników, którzy nie mogli uwierzyć, że ma 40 lat. Jeden z fanów napisał: "Wyglądasz na 20 lat. Inny dodał: "Szczerze mówiąc, wyglądasz tak młodo, że myślałem, że jesteś w moim wieku, a ja mam 24 lata".

Zobacz wideo Julia Wieniawa zabawia fanów, tańcząc na Tik Toku

Mama o swoim wieku

Mama wyznała, że nie jest dla niej problemem występowanie również bez makijażu. Przyznała, że nie boi się krytyki i jest sobą. Dodała: "Na wideo, które nakręciłem dwa dni temu, nie miałam makijażu i właśnie wstałam z łóżka w szlafroku. Zawsze mam sposób, aby odeprzeć krytykę. Ludzie mówią, że wyglądam tylko na 40 lat z powodu makijażu, ale czuję się dobrze we własnej skórze. Nie obchodzi mnie, czy wyglądam na 40 lat, czy nie". W kolejnym poście napisała:

Nie jestem na TikToku, aby powiedzieć, że mam 40 lat. Spójrz na mnie. Jestem tutaj, aby się dobrze bawić i powiedzieć, że ty też możesz to zrobić. Nie ważne, co mówią inni.
 
Więcej o: