Paula Tumala pozuje z odsłoniętym brzuchem po ciąży bliźniaczej. Fani: dziękuję, że pokazujesz prawdziwe ciało

Paula Tumala udostępniła na Instagramie zdjęcie brzucha po ciąży bliźniaczej. Nowa mama podkreśla, że pokochała swoje dodatkowe kilogramy. Fanki dziękują modelce za to, że pokazała, jak naprawdę wygląda ciało kobiety po porodzie.

Paula Tumala pokazała ciało po ciąży

Paula Tuman w połowie stycznia urodziła bliźniaczki, Anastazję i Nadię. Teraz dwa miesiące po porodzie, postanowiła pokazać, jak naprawdę wygląda jej ciało. W opisie zdjęcia nowa mama przyznała, że sama nie wierzy w to, że zaledwie rok temu jej życie wyglądało zupełnie inaczej.

Jeszcze rok temu o tej samej porze byłam szaloną, beztroską trzydziestolatką, a dzisiaj jestem szczęśliwą „młodą” mamą dwóch pięknych i zdrowych córeczek. Pomimo tego, co się obecnie dzieje na świecie, chcę się dzielić z wami moim ogromnym szczęściem. Właśnie w takich najcięższych chwilach trzeba myśleć o tym, co się dzieje w naszym życiu pięknego.

Młoda mama już wcześniej pokazywała swoje zdjęcia po porodzie i nie ukrywa, że była zaskoczona ilością pozytywnych wiadomości jakie dostała od innych mam. Przyznaje, że kiedyś dodatkowe kilogramy by jej przeszkadzały, ale teraz nawet nie myśli jeszcze o tym, żeby wrócić na siłownię. Kobiety bardzo doceniły, że gwiazda pokazała tak prywatne zdjęcia, żeby pomoc innym mamom w samoakceptacji swojego ciała po ciąży.

 
Bardzo  mądrze napisane. Mało się o tym mówi. Sama myślałam, że po porodzie od razu brzuch zniknie. 
No cudowna mamuśka. Bije od ciebie pozytywna energia
Niesamowite jak zmienia się świadomość dzięki dziecku, prawda?

Ciało po ciąży

W dzisiejszych czasach gwiazdy, jak najszybciej po urodzeniu dzieci, starają się wrócić do formy sprzed ciąży. Kiedy publikują zdjęcia, miesiąc po porodzie z płaskim brzuchem, nieświadomie nakładają ogromną presję na inne kobiety. Jednak nie tylko gwiazdy stanowią w tej kwestii problem. Przykładem mogą być reakcję na zdjęcie Weroniki Rosati. Kiedy aktorka pokazała się na ściance kilka tygodni po porodzie, ludzie ostro skrytykowali jej figurę i pytali, czy nadal jest w ciąży. Pisałyśmy już wielokrotnie, jak krzywdzące mogą być takie komentarze, zwłaszcza dla nowych mam. Na szczęście powstaje coraz więcej akcji, które zwracają uwagę na ten problem i pokazują jak naprawdę wygląda ciało kobiety po porodzie. 

Więcej o: