Agnieszka Kaczorowska chciała napisać emocjonalny post o karmieniu piersią. Fani: "Słabo, oj słabo to wygląda"

Agnieszka Kaczorowska opublikowała na swoim Instagramie post o karmieniu piersią i diecie BLW. Fani nie wytrzymali i skrytykowali zachowanie aktorki.

Dieta BLW dla dziecka

Agnieszka Kaczorowska to polska aktorka, tancerka, a od sześciu miesięcy mama małej Emilii. Od tego czasu bardzo chętnie dodaje zdjęcia i relacje na Instagrama, na których pokazuje, jak wygląda jej macierzyństwo. Agnieszka i jej małżonek Maciej Pela postanowili, że ich córka będzie żywiła się zgodnie z zasadami diety BLW (Baby Led Weaning). W diecie dziecko może samo wybierać, na co ma w danym momencie ochotę. Na stole kładzie różne produkty, oczywiście muszą być one dostosowane do wieku i potrzeb malucha. Dziecko decyduje samo, na co ma ochotę i co zje.

Agnieszka Kaczorowska o karmieniu piersią

Ostatnio aktorka na swoim Instagramie udostępniła zdjęcie z córką. Na fotografii jest uśmiechnięta i pełna pozytywnych emocji. Na rękach trzyma dziecko, które karmi piersią. W poście napisała:

O karmieniu piersią już mówiłam i pisałam. Dziś wrzucam taki kadr uchwycony przez podczas tego cudownego momentu i chciałabym tylko przypomnieć, że mleko do pierwszego roku życia jest podstawą diety maluszka.
Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska mówi o koronawirusie, nawiązując do zabawnej sceny z „Klanu”

Mama o diecie dziecka

Aktorka kontynuowała:

Mówiłam Wam też, że rozszerzamy dietę metodą BLW i już po prawie dwóch miesiącach chcę Wam ją całym sercem polecić. Zabawa przednia, bałagan ogromny, gotowania dużo, ale gdy dziecko zjada cały talerzyk owsianki, zupę dyniową czy bataty, brokuły i szparagi, to nas rozpiera duma i możemy to jej doświadczanie jedzenia oglądać niczym najlepszy film.

Mama poleciła dietę BLW, dodając, że jest na temat wiele książek i blogów, które mogą być inspiracją. Wyznała również, że ostrzega, że telefon rodziców, którzy będą stosowali dietę dla dziecka, będzie pełen zdjęć. Będą to zdjęcia i filmiki brudnego, jedzącego i szczęśliwego malucha.

 

Agnieszka Kaczorowska została skrytykowana

Post skomentowało wiele fanek aktorki. Zirytowały się, że pokazuje tylko pozytywne aspekty posiadania dziecka. Uznały, że jest mało wiarygodna, ponieważ nikt nie ma idealnego życia, tym bardziej, jeśli ma małe dziecko. Obserwatorzy napisali:

"'Młode mamy wypisują, jakie to one są mądre po urodzeniu i w każdym temacie są najlepsze. Człowiek całe życie się uczy.",

"Uchwycone? A podobno siedzisz w domu z dzieckiem i prócz spacerów i Żabki, nie masz z nikim kontaktu. A nawet jeśli zdjęcie zostało zrobione przed akcją "zostańwdomu" to wątpię, żeby fotograf od tak wpadał do domu z zaskoczenia. Słabo, oj słabo to wygląda".

Agnieszka na komentarz odpowiedziała: "Zdjęcie zostało zrobione jakoś na przełomie stycznia i lutego. Proszę szukać zaczepki gdzie indziej".

Więcej o:
Copyright © Agora SA