"Spełnił się mój najgorszy koszmar o sprzątaniu". Jej czarny dywan przegrał w starciu z kreatywnością syna

Ludzie czasem unikają jasnych dodatków do mieszkania, ze względu na to, że widać na nich wszelkie zanieczyszczenia i plamy. Okazuje się, że czarny dywan też może okazać się problematyczny. Szczególnie, gdy w domu jest małe dziecko, a w jego ręce trafi... tłusty krem.

Sudocrem to jedna z najbardziej popularnych maści na bazie oleju. Jest od lat znana szczególnie mamom i położnym. Sudocream ma właściowości kojące, które przynosi ulgę maluchom, które często miewają otarcia na skórze czy odparzenia. Kiedy krem trafia w "niewłaściwe" ręce, może pojawić się bałagan. Jedna z mam postanowiła opisać, co wydarzyło się w jej mieszkaniu. 

Freya May Short zostawiła na chwilę swojego synka samego w pokoju. Gdy po chwili wróciła, zobaczyła, co stało się z czarnym dywanem. Syn zrobił ogromne plamy sudocremem. Próbowała pozyskać rady od innych mam, które bez wątpienia zrozumiałyby, że kobieta ma przed sobą trudne zadanie. Napisała post na grupie facebookowej Mums Who Clean i udostępniła zdjęcia zniszczeń spowodowanych przez jej syna. 

Tej nocy spełnił się mój najgorszy koszmar z sprzątania

- napisała. I poprosiła o pomoc internautki. Jak się okazało, nie tylko ją to spotkało. Kobiety zaczęły udostępniać zdjęcia "dzieł" swoich dzieci. Niektóre z nich zaleciły użycie profesjonalnych środków do czyszczenia dywanów, aby poradzili sobie z tym zadaniem, podczas gdy inne przedstawiły domowe sposoby. 

Jak pozbyć się zanieczyszczeń spowodowanych tłustym kremem?

Według mam, najlepszym sposobem na pozbycie się sudocremu z dywanu jest użycie płynu do mycia naczyń. Pomimo poczucia chwilowej bezradności, Frei w końcu udało się posprzątać i stwierdziła, że było to mimo wszystko zabawne. Internauci przyznali, że syn ma talent, bo ślady, które zrobił na dywanie są "nieprzeciętne". 

Zobacz wideo Jak usunąć plamy z tłuszczu?
Więcej o: