Ashley Graham pokazała zdjęcie z dzieckiem. Według internautek źle je trzyma

Ashley Graham, znana modelka XXL na początku roku urodziła dziecko. Na Instagramie często dzieli się zdjęciami, na których jest jej synek. Fanki zasugerowały, że modelka źle trzyma dziecko.

Ashley Graham została mamą 18 stycznia. Często dzieli się kadrami z życia swojej rodziny w mediach społecznościowych. Pokazywała, jak wygląda w poporodowych majtkach, jak karmi synka w restauracji czy jak odciąga mleko w samochodzie. Pokazała też zdjęcie, na którym trzyma 8-tygodniowego synka Izaaka. 

 

 Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Większość fanek pozytywnie skomentowało fotografię. 

Słodkie.
Uwielbiam na was patrzeć.
Jesteś wspaniałą mamą

- czytamy pod postem. Jednak niektóre internautki zwróciły uwagę na sposób, w jaki modelka trzyma swoje dziecko. Napisały:

Małych dzieci nie powinno trzymać się w pionie.
Główka twojego synka jest niepodparta - to błąd.

Ten sam wątek poruszono pod postem Natalii Siwiec, gdy opublikowała zdjęcie ze swoją wówczas kilkutygodniową córką. Zdaniem wielu komentujących Natalia trzymała dziecko w niewłaściwy sposób. Celebrytkę poinformowano o tym, że dziecko ma jeszcze za słaby kręgosłup, by trzymać je w pozycji pionowej. "Pozycja pion, dzieciątko jakby na baczność stało, owszem można nie przytrzymać dziecku główki, ale ciało mamy wówczas powinno być odchylone do tyłu, w pozycji półleżącej.", "Polecam zaczerpnąć wiedzy u lekarza lub rehabilitanta czy fizjoterapeuty.", "Takiego małego dzieciątka się nie pionizuje!" - napisały kobiety pod postem modelki. 

Zobacz wideo Kiedy dziecko zaczyna siadać?
Więcej o: