Ciężarna uczestniczka amerykańskiego Idola szczerze wyznała: "Nie jestem gotowa, by być mamą"

Amerykańska uczestniczka programu Idol - Amber Fiedler, po występie opowiedziała o swoim stosunku, co do macierzyństwa. Wyznała, że chce, aby jej córka miała lepsze dzieciństwo, niż ona.

Idolka w ciąży

Ostatnio, w niedzielnym odcinku amerykańskiego programu typu talent show "Idol", 23-letnia uczestniczka Amber Fiedler, która jest w ciąży, zaszokowała jurorkę Katy Perry. Katy zapytała ją, czy ma już wybrane imię dla dziecka. Pytanie takie padło zapewne dlatego, że piosenkarka i jej narzeczony Orlando Bloom również spodziewają się dziecka. Uczestniczka szczerze wyznała: 

Nie, zamierzam ją oddać do adopcji.
Zobacz wideo Czy Małgorzata Rozenek-Majdan jest gotowa adoptować dziecko?

Fiedler wyjaśniła, że miała trudne dzieciństwo. Powiedziała, że jej mama nie wychowywała jej. Dodała: "Moja babcia mnie wychowała. W ciągu ostatnich kilku lat wychodziłam na imprezy i dużo piłam. Dzięki ciąży dowiedziałam się, kim byłam. Miałam czas, żeby usiąść i pomyśleć". Uznała, że nie będzie najlepszym pomysłem wychowywanie dziecka przy tym, że jest kelnerką i nie jest stabilna finansowo. Dodała, że nie jest gotowa, aby zostać mamą.

Adopcja dziecka

Fiedler zorganizował otwartą adopcję dla dziecka. Chce znaleźć rodzinę, która będzie mogła „dać jej wszystko, czego potrzebuje”. "Ja nie będę w stanie tego zrobić. Mam nadzieję, że zrozumie, że starałam się wybrać dla niej to, co najlepsze." - powiedziała uczestniczka.  Dodała również, że ona i jej mama, z która nawiązały kontakt, starają się odbudować relacje rodzinne.

Po zaśpiewaniu piosenki, jurorka Bryan nazwała jej głos „ponadczasowym”. Kiedy Perry wyraziła zaniepokojenie, że finał programu odbędzie się tydzień po jej terminie porodu. Fiedler odpowiedział: "Będzie, jak ma być. Ja wiem, że wszystko się ułoży". Natomiast Katy odpowiedziała jej: "Jesteśmy tutaj, aby cię wspierać w tym procesie. Nie jesteś sama" i dodała:

Może nie jesteś gotowa na bycie mamą, ale jesteś gotowa na amerykańskiego idola.

"Słyszysz to, kochanie?" - Fiedler zapytała brzuch.

Więcej o: