Rosati: Zostałam zatrudniona w służbie jej królewskiej mości. Zrozumie to każdy rodzic, który siedzi teraz z dzieckiem w domu

Większość ludzi w Polsce i na całym świecie, w związku z pandemią koronawirusa, spędza obecnie czas w swoich mieszkaniach. Celebryci chętnie dzielą się na Instagramie tym, co robią ze swoimi dziećmi. Przykładem jest Weronika Rosati, która pokazała na Instagramie, że w jej domu nie ma nudy.

Weronika Rosati  jest mamą 2-letniej Elizabeth. Aktorka aktualnie przebywa w Los Angeles, ale tak, jak większość gwiazd w Polsce, spędza czas w domu. Pokazałam, co robi wspólnie z córką. 

Weronika Rosati została w domu z córką

Aktorka wraz z Elizabeth, jej córką, układa puzzle. Na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym to widać i napisała:

Mistrzynie układania puzzli. Okazuje się, że jak trzeba być w domu, znajduje się milion rzeczy, które można robić albo, które powinno się robić. Według Eli najpilniejsza sprawa światowej wagi to ułożyć "5 transz puzzli" z "Frozen", a ja zostałam zatrudniona jako asystentka w służbie jej królewskiej mości. 
 

Internauci skomentowali:

Piękna postawa, jesteśmy z Pani dumni.
U nas też puzzle królują.

Ania Bardowska także zrezygnowała z wychodzenia z domu. Pokazała, jak spędza czas z synkiem. Ania przyznała, że w domu też można znaleźć sposób, żeby się nie nudzić. Ona zrobiła z synkiem dom z kartonu. 

Jak wspierać dzieci w domowej nauce?

Szkoły przez najbliższy czas będą zamknięte. MEN zachęca nauczycieli, aby w najbliższym czasie wspierali uczniów i przekazywali im materiały do samodzielnej pracy w domu. W niektórych szkołach zorganizowano lekcje online. Zachęcamy rodziców, aby wspierali swoje dzieci i motywowały do nauki. "Część materiału jest w formie gier i zabaw, a najskuteczniej uczymy się poprzez zabawę, więc rodzicom odchodzi kolejne zadanie tj. urozmaicanie nauki" - powiedziała psycholog Sylwia Sitkowska. Więcej jej rad w artykule: CKE przygotowało powtórki do egzaminów dla uczniów, MEN zrobiło plan zdalnych lekcji. Jak zorganizować naukę w domu?

Zobacz wideo Wieniawa pokazała twarz córki Rosati na Instagramie. Obie to skomentowały
Więcej o: