Uprawiają brutalny sport walki, a niedługo zostaną mamami. Pierwsza taka para na świecie

Para zawodniczek UFC, Amanda Nunes i Nina Ansaroff oglosiły, że spodziewają się dziecka. Nina, która jest w ciąży, już zapowiedziała, że po urodzeniu córki zamierza jak najszybciej wrócić na ring.

Para zawodniczek spodziewa się dziecka

Amanda Nunes i Nina Ansaroff, kilka dni temu ogłosiły na Instagramie, że we wrześniu na świat przyjdzie ich pierwsze dziecko. Kobiety na swoich profilach dodały zdjęcie, na którym trzymają dziecięcą sukienkę i buciki. Podzieliła się też filmem z USG i zdradziły, że to Nina jest w ciąży

Miło mi ogłosić, że Raegan Ann Nunes pojawi się na świecie w połowie września! Nie mogę się już doczekać, żeby ją poznać. Pomimo tego, że jestem w ciąży, planuję po porodzie wrócić na ring.

Fani kobiet byli zachwyceni tą szczęśliwą nowiną. Przyszłe mamy otrzymały mnóstwo gratulacji i ciepłych słów w komentarzach

Gratulacje! Na świecie pojawi się kolejna silna kobieta
Bycie rodzicem to najlepsza rzecz na świecie. Gratulacje dla was obu
Wow gratulacje! Na pewno będziecie wspaniałymi mamami
 

Pierwsza homoseksualna zwyciężczyni

Kobiety poznały się w 2012 roku na siłowni MMA na Florydzie. Cztery lata później Amanda stała się pierwsza homoseksualna zwyciężczynią UFC w historii. Pokonała wtedy Mieshe Tate i uzyskała tytuł mistrza wagi koguciej. Amanda zdradziła jak kariera, którą obie wybrały, wpływa na ich związek.

Ponieważ obie jesteśmy w tym sporcie, pomaga nam to tworzyć silny, zdrowy związek. Rozumiemy pracę, jaką wkładamy w walki i szanujemy się za to. Poznałyśmy się przez sport i to on zbliżył nas do siebie. Kiedy ja zrzucam wagę do walk, ona mi w tym pomaga. Bez niej nie byłabym mistrzem.

Para zaręczyła się w 2018 roku, natomiast rok później, podczas wywiadu dla TMZ ogłosiły, że chcą powiększyć rodzinę. Kobiety przyznały też, że planują zaadoptować dziecko w przyszłości.

Zobacz wideo Anna Lewandowska ćwiczy w 8. miesiącu ciąży
Więcej o: