Ashley Graham opublikowała wyjątkowe zdjęcie. "Największy ból, jaki kiedykolwiek poznałam"

Ashley Graham to mama, która dzieli się swoimi doświadczeniami z innymi. Na jej Instagramie pojawiło się intymne zdjęcie, a pod jej słowami mogłoby się podpisać wiele kobiet.

Ashley Graham mamą została na początku tego roku, jej syn Isaac urodził się 18 stycznia. Modelka XXL na swoim Instagramie publikowała zdjęcia zrobione w ciąży (także te odważne), dzieli się też kadrami z matczynej codzienności (pokazywała m.in. jak karmi w restauracji, czy jak przewija syna w sklepie). W Dzień Kobiet na jej profilu pojawiało się zdjęcie, które zrobiono podczas porodu.

Mama pokazuje intymne zdjęcie

Ashley Graham podzieliła się swoimi wspomnieniami z porodu. Wcześniej już o nim opowiadała, ale tym razem opublikowała coś wyjątkowego. To intymne zdjęcie, które wyraża więcej, niż wzniosłe słowa. Jednak opis pod kadrem jest równie ważny.

To twarz mojej największej siły. Największy ból, jaki kiedykolwiek poznałam, największe osiągnięcie, które dokonałam

- napisała. Zwróciła się także do kobiet, aby wiedziały, że pomimo bólu i prób, jakich doświadczają, są także silne, potężne i zdolne do osiągania sukcesów. Pod jej słowami mogłoby się podpisać wiele matek, a komentujący wskazują, że na zdjęciu jest tyle emocji, a Ashley pokazała prawdziwą siłę kobiet.

 

"Urodzony w domu"

Ashley Graham swojego syna urodziła w domu, o czym przypomniała, publikując zdjęcie synka w wymownym body z napisem "urodzony w domu". O swoim sześciogodzinnym porodzie modelka po raz pierwszy opowiedziała niedługo po tym, jak jej syn przyszedł na świat, w podkaście "Pretty Big Deal", który tworzy.

Teraz, kiedy urodziłam dziecko, zrobiłam to naturalnie i czułam wszystko, wiem, że nie ma rzeczy, której mogłabym nie zrobić

- przyznała. Dodała, że zdecydowała się na poród w domu, w basenie, ponieważ w szpitalu jej lęk byłby zbyt duży. W domu światło było przygaszone, mogła jeść, co chciała, mogła leżeć w łóżku, mogła być w basenie. A obok był wspierający mąż. W podkaście Justin Ervin przyznał, że to było coś wyjątkowego, położyć się z synkiem w łóżku i po prostu go przytulić.

Zobacz wideo Ginekolog: "Poród naturalny wymaga wcześniejszego przygotowania"
Więcej o: