Tata oddał dziecko do adopcji wbrew woli mamy. Emocjonalne spotkanie kobiety z biologiczną mamą

Amerykanka Shelee Henderson na TikToku podzieliła się wzruszającą historią adopcji. Pierwszy raz w życiu spotkała swoją biologiczną mamę po 33 latach.

Tata oddał dziecko do adopcji

33-letnia Shelee Henderson jest amerykanką adoptowaną z Korei Południowej, jako niemowlę. Niedawno podzieliła się na swoim profilu, na TikToku wzruszającym filmem. Na nagraniu można zobaczyć moment, w którym zobaczyła swoją biologiczną matkę i siostrę po raz pierwszy od 33 lat. Shelee Henderson została wychowana przez rodziców, którzy ją adoptowali w USA.

Po spotkaniu z mamą dowiedziała się, że biologiczny ojciec oddał ją do adopcji, gdy miała dziesięć miesięcy wbrew woli matki. Biologiczna mama chciała ją odszukać, ale zajęło jej to ponad 30 lat, aby ją zlokalizować. Nagranie przedstawia spotkanie Shelee z biologiczną matką i siostrą. 33-latka wyznała:

W rzeczywistości moja mama tak naprawdę nie zrezygnowała z lepszego życia, jak zawsze mi mówiono.

Dziecko dowiedziało się o powodzie adopcji

Shelee dowiedziała się od mamy: "Gdy miałam miesiąc, pojawiły się problemy małżeńskie. Nasz ojciec wyrzucił naszą matkę z domu. Z gniewu i niechęci do niej zabrał mnie do agencji adopcyjnej i zostawił do adopcji". Miesiąc później mama wróciła do domu, ponieważ chciała ratować małżeństwo. Dopiero wtedy dowiedziała się, co zrobił jej mąż. Nie mogła w to uwierzyć. Shelee powiedziała, że kiedy chciała odzyskać dziecko, powiedziano jej, że będzie ją to dużo kosztowało. Kobieta nie miała pieniędzy. W trzy miesiące zdobyła pieniądze i wróciła, aby odzyskać córkę. Zapłaciła i znowu były razem. Niestety nie trwało to długo. Po miesiącu historia się powtórzyła. Ojciec wyrzucił matkę z domu i postanowił kolejny raz oddać dziecko. Matka ponownie próbowała odzyskać córkę po powrocie do domu, miesiąc później.   

Wróciła do agencji adopcyjnej, aby powtórzyć proces, ale kiedy wróciła z pieniędzmi kilka miesięcy później, było już za późno. Dziecko zostało już adoptowane. Mama Shelee była z ojcem przez następne 27 lat. Rozpaczała i tęskniła za dzieckiem. Przez cały czas mama i jej druga córka były wykorzystywane zarówno fizycznie, jak i psychicznie przez męża i ojca. Siedem lat temu matka ostatecznie opuściła męża, jej siostra błagała ojca, aby pomógł jej znaleźć siostrę. Siostra Shelee skontaktowała się z agencją adopcyjną, z której skorzystali jej rodzice adopcyjni. "To ludzie z agencji zlokalizowali i skontaktowali się ze mną. Znaleźli mnie na Facebooku". - wyjaśniła. Mama i siostra Shelee przyjechały ją odwiedzić. W klipie siostra Shelee kładzie dłoń na ustach i śpieszy się, by ją przytulić, podczas gdy ich matka obejmuje córki. Shelee przytuliła się i pocałowała matkę w policzek. Udostępniła również klip swojej matki i siostry, która żegna na lotnisku po ich wizycie.

Zobacz wideo Beata prowadzi rodzinny dom dziecka. Adoptowała pięć córek
Więcej o: