Napisała wyznanie do mamy chłopca z zespołem Downa, która siedziała przed nią w samolocie. Wzruszająca historia

Holly Graham ze swoją żoną i dziećmi wracali do domu samolotem. Podczas podróży przydarzyła się im niesamowita historia. Holly postanowiła opisać ją na swoim Facebooku. Napisała post, w którym podzieliła się swoimi przemyśleniami.

Mama z dziećmi z zespołem Downa w podróży

Holly Graham to mama dzieci chorych na zespół Downa. Na swoim Facebooku zamieściła słodką historię. Wydarzenie miało miejsce w drodze powrotnej do domu z podróży na Florydę. Holly była w podróży ze swoją żoną Alex i ich dwoma adoptowanymi synami, Jaxsonem i Niko. Obaj chłopcy mają zespół Downa. Mama w wywiadzie z portalem "Today" powiedziała, że rodzina miała trudności z powrotem do domu. Ich lot został odwołany. Musieli zatrzymać się w Toronto. Podróż znacznie się przedłużyła. Dzieci były zmęczone i markotne. Holly przyznała, że to wszystko było koszmarnym przeżyciem. Sytuacja zmieniła się, kiedy rodzina weszła na pokład samolotu. Mama i jej starszy syn siedzieli obok siebie, a jej żona i młodszy syn parę rzędów dalej.

Mama i dzieci chore na Zespół Downa 

"Jesteśmy brudni, czujemy się po prostu obrzydliwi, dzieci są wyczerpane" - powiedział Holly. W hotelu rodzina nie miała rzeczy, aby się przebrać. W samolocie zauważyła parę z synem, który miał również syna z Zespołem Downa. Przyznała, że była zaskoczona i podekscytowana tym, że podczas lotu, na pokładzie jest inne dziecko z tą samą chorobą. Rodzina z synem siedziała bezpośrednio przed nimi. "Ten chłopiec był dokładnie taki, jak Jaxson" - wyjaśniła. "Pierwsze 20 minut lotu spędziłam na granicy łez, obserwując go. Wciąż się odwracał, bawiąc się z Jaxem, robili miny, a jego mama próbowała go uspokoić, jakby chciała, aby nie nam nie przeszkadzał. Później odwróciła się i zobaczyła Jaxa. Zauważyła, że ??Jax również ma zespół Downa. Na jej twarzy pojawił się uśmiech." - powiedziała Holly.

Para siedząca przed Holly nie mówiła dobrze po angielsku, ale kobiety podzieliły się informacjami na temat ich dzieci. Nowy przyjaciel Jaxsona miał 20 lat. Chłopcy bawili się ze sobą przez cały lot. Mama chłopca z przodu trzymała na kolanach jej dziecko. Uśmiechała się do i bawiła z obcym dla niej maluchem. Samolot wylądował, a rodziny nie zdążyły wymienić się kontaktami. Holly bardzo tego żałowała, ale z głodu i wyczerpania zwyczajnie o tym zapomniała.

Mama dzieli się historią z podróży z dziećmi

Holly podzieliła się swoją historią na Facebooku, gdzie zgromadziła tysiące polubień i komentarzy. W poście napisała, że ??„widziała swoją przyszłość”, kiedy patrzyła na pasażera z przodu. Mama dodała:

Nigdy nie oddałbym mojego dziecka do opieki nieznajomemu, ale ty nie byłaś nieznajoma. Mimo że nigdy cię nie znałam. Nie byłaś obca. Jesteś moim plemieniem, jesteś mną.
Zobacz wideo Monika inna czuje się dopiero, gdy słyszy "ty Downie"
Więcej o: