Anna Lewandowska wstawiła rodzinne zdjęcie. "Uśmiech Klarci chyba po tatku"

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska wybrali się na wspólny mecz. Trenerka wstawiła rodzinne zdjęcie na swojego Instagrama. Klara to czysty tata.

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska

Anna Lewandowska pomimo ciąży nie zwalnia z treningami, podróżami i pracą. Pomimo to wszystko znajduje dużo czasu dla swojej rodziny. W ciągu ostatnich dni wraz z mężem i córką Klarą wybrali się na mecz kibicować. Z meczu rodzinnym zdjęciem pochwalił się zarówno Robert i Ania. Para na swoje social media dodaje mnóstwo zdjęć, jednak większość, aby chronić, prywatność dziecka jest tyłem, lub nie widać na nich twarzy. Im dziewczynka jest większa, tym rodzice wstawiają zdjęcia, na których bardziej ją widać.

Zobacz wideo Gdzie jest Klara? Anna Lewandowska pokazała, gdzie ukrywa się przed rodzicami ich córka

Klara podobna do taty

Zdjęcie, które wstawił Robert w Dniu Kobiet, ukazało jego, żonę i dziecko. Cała rodzina jest uśmiechnięta i widać, że świetnie bawi się, kibicując na meczu. Na zdjęciu widać profil Klary, która jest bardzo podobna do taty. Tak stwierdziły również fanki Ani, pod jej rodzinnym zdjęciem z meczu, pisząc:

Uśmiech Klarci chyba po tatku.

Inne obserwatorki dodały, że dziewczynka jest słodka: "Klara jaki słodziak.", a rodzina wygląda wspaniale: "Super rodzina! Jesteście mega inspirujący. Zarówno zawodowo, jak i prywatnie". Zdjęcie skomentowała również mama Roberta, babcia Klary. Napisała: "Dumna babcia". Wiemy, że piłkarz i jego mama są ze sobą bardzo blisko i mają wspaniałe relacje rodzinne. Wielokrotnie, kiedy miał mecze lub nie mógł pojawić się na ważnych uroczystościach, zastępowała go mama i przemawiała w jego imieniu.

 
Więcej o: