Joanna Krupa pręży się w bikini cztery miesiące po porodzie. Napisała, ile chce jeszcze schudnąć

Joanna Krupa po ciąży martwiła się powrotem do pracy. Jako modelka musi prezentować nienaganną sylwetkę, co znowuż dla kobiety, która niedawno urodziła stanowi wyzwanie. Okazało się jednak, że znanan mama już odzyskała dawne kształty.

Joanna Krupa w bikini

Joanna Krupa jeszcze gdy była w ciąży bardzo dbała o swoją sylwetkę. Regularnie ćwiczyła i stosowała odpowiednie kosmetyki. W listopadzie zeszłego roku przyszła na świat długo wyczekiwana córka Asha. Świeżo upieczona mama jednak od razu po porodzie zaczęła martwić się swoją sylwetką. Modelce bardzo zależało na szybkim powrocie do dawnej formy.

Teraz - cztery miesiące od porodu modelka pochwaliła się swoją formą po ciąży. I to w wyjątkowo spektakularny sposób. Gwiazda pręży się przed obiektywem swojego telefonu w samym bikini. 

 
Dzień dobry! cztery miesiące po ciąży i wreszcie mam wrażenie, że na końcu tunelu jest światło i w końcu odzyskam moje ciało sprzed ciąży. Przyznaję, że minęło pięć tygodni poważnych zmagań, aby pozbyć się mojego ciążowego brzucha. 

- napisała w opisie swojego filmu Joanna Krupa

Joanna Krupa zaznaczyła, że to ćwiczenia podczas ciąży pozwoliły jej szybciej wrócić do formy. Dodatkowo modelka wyznała, że kluczem do sukcesu były w jej przypadku zdrowe odżywianie i odpowiednio dobrane zabiegom kosmetycznym. Świeżo upieczona mama poddawała się np. drenażom limfatycznym.

Joanna Krupa pokazała ciało. Fani pod wrażeniem

Pod filmem Joanny Krupy jej obserwatorzy zostawili całą masę komentarzy. Fani modelki prześcigali się w zachwalaniu figury swojej idolki. Głos zabrała nawet Anna Lewandowska. Trenerka napisała pod postem Joanny Krupy: "Brawo!".

Jak zobaczyłam twój post, to zastanawiałam się czy to ty z przed ciąży czy już po ciąży. Piękna sylwetka, piękna kobieta.
Rozwaliłaś Asiu system, czapki z głów. Idealnie już teraz

Joanna Krupa chce jeszcze schudnąć

Jednak ciężka praca nad ciałem nie dobiegła jeszcze końca. Joanna Krupa w konwersacji z fanką pod wspomnianym postem wyznała, że ciągle nie jest jeszcze w pełni zadowolona ze swojej sylwetki. Obecnie przy wzroście 170 cm waży 56,5 kg.

Mam prawie cztery kilogramy do stracenia

- napisała na Instagramie Joanna Krupa.

Zobacz wideo Jak wrócić do dawnej sylwetki po ciąży?
Więcej o: