Fanka spytała Marinę Łuczenko, czy Liam przesypia noce. Odpowiedziała znacznie więcej: Uwielbiam to

Marina Łuczenko na swoim Instagstories urządziła dla fanów sesję pytań i odpowiedzi. Jeden z nich chciał wiedzieć, czy Liam - syn piosenkarki - śpi już sam i czy przesypia całe noce. Żona Wojciecha Szczęsnego odpowiedziała ze szczegółami.

Marina Łuczenko swój Instagram wykorzystuje nie tylko do pokazywania pięknych zdjęć z egzotycznych wycieczek czy rodzinnych chwil, lecz także do komunikacji z fanami. Ostatnio na swoim Instastories urządziła sesję pytań i odpowiedzi. Obserwatorzy żony Wojciecha Szczęsnego pytali o przeróżne rzeczy - zarówno o te dotyczących kwestii zawodowych, jak i spraw prywatnych. 

Jedna z osób spytała Marinę Łuczenko-Szczęsną o sen jej syna Liama:

Czy Liam śpi w swoim pokoju? Przesypia noce?

- czytamy pytanie na Instastories znanej mamy

Marina Łuczenko o śnie swojego synaMarina Łuczenko o śnie swojego syna Screen z Instagram.com/marina_official

Marina Łuczenko-Szczęsna odpowiedziała na pytanie swojego fana zaskakująco otwarcie. Zdradziła też więcej szczegółów!

Śpi z nami w pokoju w swoim łóżeczku, ale wyłazi w nocy do nas. Uwielbiam z nim spać

Marina Łuczenko znaną mamą

Marina Łuczenko w 2016 roku wzięła ślub z Wojciechem Szczęsnym, bramkarzem włoskiego klubu piłkarskiego Juventus Turyn. Dwa lata później 30 czerwca 2018 roku urodziło się ich pierwsze dziecko - syn Liam. Chłopiec przyszedł na świat w warszawskim szpitalu specjalistycznym im. Świętej Rodziny. Rodzice wywołali sporo kontrowersji wyborem tak oryginalnego imienia. Nie wszyscy (nawet część dziennikarzy) nie potrafiła sobie poradzić z jego wymową. 

Liam to w rzeczywistości  skrót od irlandzkiego imienia "Uilliam", które brzmi łudząco podobnie do Williama. Znaczenie imienia ma związek z dwoma staroniemieckimi słowami - willa, czyli "wola" lub "moc", oraz helma, oznaczającego hełm. Specjaliści tłumaczą to połączenie jako "strażnik".

Zobacz wideo Marina komentuje aferę z imieniem Liama

Żona Wojciecha Szczęśnego nie ukrywa syna w social mediach. Na Instagramie chętnie dzieli się kulisami ich prywatnego życia. Pokazuje, jak razem kibicują na meczach turyńskiego klubu (zobacz: Marina Łuczenko z synem na meczu. Zdjęcia pokazał też Wojtek Szczęsny. "Z najlepszym wsparciem") oraz wspólnie się bawią. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA