Bar Refaeli niedawno urodziła trzecie dziecko. Już pokazała się w bikini

Bar Refaeli to mama trójki dzieci. Najmłodsze przyszło na świat w styczniu tego roku. Modelka na Instagramie pokazała zdjęcie, na którym widać jej pociążową sylwetkę.

Bar Refaeli - mama trójki dzieci

Modelka i jej mąż, biznesmen Adi Ezra, są rodzicami trójki dzieci. Mają dwie córki, urodzoną w 2016 Liv i Elle, która przyszła na świat rok później, a także - jak informuje The Times of Israel, synka, która urodził się w styczniu tego roku. Jeszcze niedawno Bar Refaeli publikowała na Instagramie zdjęcia ze szpitala i z ciążowym brzuszkiem, teraz możemy oglądać ją w bikini.

Mama pokazuje ciało po ciąży

Bar Refaeli opublikowała zdjęcie na którym widać jej sylwetkę. Mama pozuje na jachcie, ubrana w kostium kąpielowy i dżinsową kurtkę. Jej figura zachwyca, jednak widać, że jej brzuch nie jest idealnie płaski czy jędrny. Wygląda normalnie. Chociaż niektórzy zastanawiają się, czy ona naprawdę jest mamą trójki dzieci. Cóż, nie zapominajmy, że jest modelką.

 

W sylwestra modelka opublikowała zdjęcie, na którym porównywała swoje ciążowe brzuchy. Trzeci raz powitała Nowy Rok, spodziewając się dziecka.

Gotowa na dekadę bycia szczupłą

- napisała wtedy Bar Refaeli.

 

Powrót do formy po porodzie

Wiele kobiet patrzy w lustro i ogarnia je przerażenie. To częste po porodzie. Należy jednak dać sobie czas. Brzuch, który po porodzie często wygląda tak, jakby się nadal było w ciąży, zniknie za kilka tygodni, karmienie piersią przyśpieszy utratę kilogramów. Co z nadmiarem skóry? Wiele zależy od uwarunkowanej genetycznie elastyczności, ale nie należy się tym zadręczać. Przeczytaj: Po porodzie - na to warto się przygotować. Mamo, zadbaj o siebie

Często, myśląc o powrocie do dawnej sylwetki, bierzmy pod uwagę jedynie ćwiczenia. Pamiętajmy, że robiąc to za szybko i niewłaściwie, zamiast sobie pomóc, możemy poważnie zaszkodzić. Warto zadbać o siebie od wewnątrz. Przeczytaj: Plan naprawczy po porodach. Wraz z dermatologiem wybieramy najskuteczniejsze składniki kosmetyków i zabiegi

Zobacz wideo Daj sobie czas. Najczęstszym błędem po porodzie jest to, że chcemy szybko wrócić do dawnej sylwetki.
Więcej o: