Natalia Siwiec na zdjęciu wkłada ręce w majtki. Fanki grzmią: Co za 15 lat powiesz córce? Odpowiedziała

Natalia Siwiec na swoim Instagramie pokazuje zarówno ciepłe i rodzinne zdjęcia, jak również publikuje posty mocno zmysłowe. Właśnie jedno z takich zdjęć zdenerwowało niektóre z jej fanek. Ich zdaniem matka nie powinna pozować w taki sposób.

Natalia Siwiec na kontrowersyjnym zdjęciu

Natalia Siwiec razem z całą rodziną - mężem Mariuszem Raduszewskim i ich córeczką Mią - spędzają zimę w Meksyku. Modelka już od kilku tygodni pokazuje na swoim Instagramie kulisy ich podróży. Mam więc rozczulające rodzinne zdjęcia, ale nie tylko. Często widzimy też Siwiec w odważnych pozach na tle rajskich krajobrazów. Do tej kategorii możemy też z pewnością zaliczyć jedno z ostaniach zdjęć modelki na jej profilu. 

Natalia Siwiec pozuje na nim w skąpym bikini w bardzo seksownej pozie. Ręce włożyła w majtki i lekko je odgięła. 

 

Znana mama wzbudza kontrowersje

Natalia Siwiec swoim zdjęciem wywołała burzliwą dyskusję. W komentarzach można przeczytać na przykład, że tego typu zdjęć mamie robić nie wypada. 

Chociaż, mimo iż jest ładne zdjęcie, to jest kurcze nieodpowiednie. Mało etyczne. Jest dostępne dla ogółu (...) Ale to nie efekt zazdrości, również czuję się piękną kobietą i uważam, że niczego mi nie brak. Co powiesz córce, kiedy za 12 czy 15 lat, pokaże ci tę fotkę?

- napisała jedna z fanek Natalii Siwiec. 

Natalia Siwiec nie unika kontrowersyjnych pytań i pod komentarzem fanki zamieściła swoją odpowiedź:

Mamo dlaczego nosiłaś bikini na plaży? Serio? Myślę, że zauważyłaś, że wychowujemy ją na bardzo otwartego człowieka, który nie ocenia 

- czytamy komentarz Natalii Siwiec. 

Zobacz wideo Córka Natalii Siwiec też lubi pozować. Mama zorganizowała jej sesję na plaży

Natalia Siwiec nie pierwszy raz szokuje fanki

Odważne zdjęcia na Instagramie Natalii Siwiec nie pierwszy raz stały się przedmiotem gorącej dyskusji wśród jej fanek. Co mamie wypada, a czego nie? Czego przy dziecku nie wypada pokazać? To kwestie, o których fani modelki rozprawiają między sobą nagminnie. O jednej z takich sytuacji niedawno pisaliśmy: Natalia Siwiec na wakacjach z dzieckiem. Fani zwrócili uwagę na to, jak ubrała się przy córce. "Ciut za dużo widać".

Więcej o: