Blogerka i mama dwójki dzieci jest w ciąży. Fani nie dowierzają: "Spodziewasz się dziecka?"

Blogerka wstawiła zdjęcie na swojego Instagrama, na którym pozowała w kostiumie kąpielowym. Fanki skomentowały zdjęcie, nie wierząc, że jest w ciąży.

Mama dwójki dzieci jest w ciąży

Blogerka Emilee Hembrow to 28-letnia siostra gwiazdy mediów społecznościowych Tammy Hembrow. Niedawno na swoim Instagramie ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Blogerka jest już mamą dwójki dzieci. Jest już mamą trzyletniej Aaliyah i rocznej Gabriel. Wielokrotnie przyznawała: "Zawsze marzyłam o dużej rodzinie i cieszymy się, że możemy dać dzieciom kolejne rodzeństwo".  "Aaliyah jest przekonana, że ??to będzie dziewczynka, już nazywa niemowlę siostrzyczką." - dodała Emilee. Termin porodu Emilee przypada na sierpień.

Komentarze fanów o ciąży przyszłej mamy

Ostatnio Emiliee na swojego Instagrama wstawiła zdjęcie w kostiumie bikini. Podpisała je:

Byłam tutaj w 12 tygodniu ciąży. Mam aniołka w brzuchu.

Brzuch blogerki jest idealnie płaski i nie widać tego, że jest w ciąży. Zastanowiło to fanów, którzy zaczęli komentować fotografię i zadawać pytania, czy jest pewna, że jest w ciąży. Pytali również, czy cierpi na poranne mdłości i gratulowali błogosławionego stanu. Jedna z obserwatorek napisała: "Chcę tak wyglądać w 12-tygodniu ciąży.", "Wow. Kobieto, powinnaś być aresztowana za to, że jesteś tak idealna" - zażartowała jedna z mam.

Zobacz wideo Joanna Krupa puszcza dziecku w brzuchu muzykę

Jak rośnie brzuch w ciąży?

Pytanie, jak szybko rośnie brzuch? W którym miesiącu go widać? Zadaje sobie każda przyszła mama. Niestety okazuje się, że nie istnieje na nie jedna uniwersalna i satysfakcjonująca odpowiedź. Wszystko bowiem w tej kwestii zależy od kilku czynników. To, jak rośnie brzuch, zależy m.in od: budowy ciała kobiety, położenia macicy, który wpływa na kształt brzucha, liczby przebytych ciąż. Nie są to jedyne czynniki. Rozmiar brzucha może być zależny również od wielkości dziecka i ilości wód płodowych, a także od tego, jak ułożony jest płód w macicy. O wielkości dziecka decydują cechy dziedziczne, sposób odżywiania mamy, a i prowadzony przez nią tryb życia.

 
Więcej o: