Anna Lewandowska pod koniec ciąży tańczy na schodach. Co za choreografia

Anna Lewandowska od początku ciąży bardzo aktywnie spędza każdą chwilę. Tym razem postanowiła nagrać i udostępnić na swoim Instastories wideo na, którym tańczy na schodach.

Anna Lewandowska w ciąży

Anna Lewandowska niedługo po raz drugi zostanie mamą. Nie zwalnia jednak tempa, nawet w ciąży jej grafik jest bardzo napięty. Na swoje social media licznie wstawia filmy i zdjęcia z treningów. Podkreśla, że w tym roku najważniejsze dla niej i męża Roberta Lewandowskiego będą narodziny dziecka. Aktualnie trenerka na swoim Instastories pokazać, jak dobrze można się bawić, będąc w ciąży. Na każdym kroku przypomina, żeby pamiętać, iż każda ciąża jest inna i potrzebuje indywidualnego podejścia, a ostrożności nigdy za wiele.

Anna Lewandowska ćwiczy w ciąży

Ania na swojego Instagrama wstawiła wideo, na którym w czarnym obcisłym stroju tańczy na schodach. W tańcu obraca się na różne strony, aby pokazać swój pokaźny ciążowy brzuszek. Nagranie podpisała: "happy", widać, że jest szczęśliwa i nie może doczekać się przyjścia na świat drugiego dziecka.

Zobacz wideo Anna Lewandowska tańczy w ciąży

Anna Lewandowska o ćwiczeniach w ciąży

Niedawno również trenerka wstawiła na swojego Instagrama zdjęcie z siłowni. W tle widać sprzęty i maszyny do ćwiczeń i piłki, a na pierwszym planie siedzi ona. Ma na sobie obcisłą koszulkę i trzyma się za brzuch. Włosy ma związane w kucyka, przez co wygląda jak nastolatka. Pod zdjęciem napisała: "Dziś mamy już 20 z 28 dni wyzwania".

Ćwiczenia w ciąży

Regularne ćwiczenia w ciąży wpływają na ogólną formę organizmu, poprawiają wydolność i odporność organizmu. Modelują sylwetkę, stabilizują kręgosłup, wzmacniają mięśnie, poprawiają krążenie, relaksują i pozwalają pozbyć się napięć. Kolejnym plusem jest fakt, że ciało i skóra kobiet aktywnych w ciąży lepiej znosi zmiany, takie jak wzrost wagi, rośnięcie brzucha czy zawirowania hormonalne. Ćwiczenia napinają skórę, zapobiegają wahaniom wagi i rozstępom. Nie bez znaczenia jest, że wzmacniają krocze i mięśnie miednicy. Ćwiczenia fizyczne w ciąży sprawiają, że ciało kobiety jest lepiej przygotowane na trudny porodu i połogu, szybciej wraca do formy sprzed ciąży.

Więcej o: