Ania Bardowska pokazała ich "domowe przedszkole". Fanki mają swoje "ale": Zmień to dla jego dobra

Ania Bardowska, znana z programu TVP "Rolnik szuka żony", pochwaliła się na swoim Instagramie, jak urządziła pokój syna. Chłopiec niedługo zacznie chodzić do przedszkola, lecz jego mama już teraz zaczęła dabać o jego edukację. Fanki widzą jednak pewne braki.

Ania z "Rolnika" pokazała pokój dziecka

Ania Bardowska, uczestniczka programu "Rolnik szuka żony", dzięki telewizyjnemu show stała się prawdziwą celebrytką. Na swoim Instagramie chętnie pokazuje kulisy rodzinnego życia z Grzegorzem Bardowskim, czyli rolnikiem, który żonę (w tej roli Ania Bardowska) znalazł. Para wychowuje razem syna Jasia. Chłopiec od września ma zacząć chodzić do przedszkola, jednak jego mama zaczęła dbać o jego edukację już teraz. 

Mama urządziła w pokoju dziecka specjalny kącik edukacyjny. Znalazły się w nim krzesła wykonane na zamówienie, plakaty ze zwierzętami oraz biała tablica, na której syn Bardowskich może magnesami przyczepiać prace albo rysować markerami. 

 

Fanki krytykują mamę

Okazuje się jednak, że sympatyczne zdjęcie znanej mamy nie spotkało jedynie z uznaniem wśród fanek Ani Bardowskiej. Co się nie spodobało? Niektóre z obserwatorek skrytykowały wystrój pokoiku. Ich zdaniem "biały kolor nie sprawdza się przy dziecku", jest "zbyt nudno" i "mało wesoło". Inna z fanek żony rolnika zwróciła uwagę na plakaty z literkami, które zawisły na tablicy. Kobieta, która jest nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej poradziła Bardowskiej: 

Aniu, zmień kolejność wprowadzenia liter dziecku .Korzystaj z jednych szablonów bo zapis liter się różni w różnych wydawnictwach.To dla jego dobra Pozdrawiam. Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej

Ania Bardowska, która też jest nauczycielką, odpowiedziała na komentarz swojej fanki. Wytłumaczyła jej, że literki, które widać na zdjęciu, stanowią jedynie element dekoracyjny, a nie służą do codziennej nauki. 

Przygodę z literkami zaczęliśmy już sześć miesięcy temu. Te, co wiszą na tablicy, nie mają nic wspólnego z kolejnością wprowadzania liter i ilością liter z jaką się zapoznaliśmy

- odpisała fance Ania Bardowska. 

Zobacz wideo
Więcej o: