Anna Lewandowska mówi o wadze w ciąży: Teraz brzuszek mam większy

Anna Lewandowska zdobyła się na szczere wyznanie dotyczące swojej wagi w ciąży. Opowiedziała, jak to wyglądało, gdy była w ciąży z Klarą i jak to jest teraz, gdy spodziewa się drugiego dziecka. Fanki podziękowały jej za mądre słowa.

Anna Lewandowska - mama zapracowana

Anna Lewandowska to jedna z najbardziej zapracowanych trenerek w Polsce. Oprócz prowadzenia treningów, zajmuje się pisaniem bloga, kierowaniem marką produkującą zdrową żywność i jest ambasadorką odzieży 4F. Trenerka jest też mamą dwuletniej Klary, a w 2019 roku jej mąż Robert Lewandowski, ogłosił, że spodziewają się drugiego dziecka.

Waga Lewandowskiej jest często komentowana, a ostatnio nawet gwiazda została oskarżona o to, że wstydzi się swojego ciążowego ciała. Trenerka nie skomentowała tych doniesień, ale niedawno udostępniła zdjęcie na Instagramie, na którym mówi otwarcie o swojej wadze w ciąży.

Jak było u mnie? Pierwsza ciąża, a druga ciąża... tyję analogicznie, a nawet mniej do obecnego stanu, choć teraz brzuszek jest większy .

Oprócz tego, w poście trenerka pisze o prawidłowym współczynniku BMI w ciąży i tłumaczy jak powinna odżywiać się przyszła mama:

Zdrowe odżywianie, aktywność fizyczna, suplementacja - to wszystko ma znaczenie. Cieszmy się smacznym, zdrowym trybem życia tak "W" jak i "PO" ciąży. I pamiętajmy jemy dla dwojga. Dbajmy o siebie przyszłe mamusie pod każdym względem, bo w głównej mierze to od nas zależy zdrowie dzidziusia. Pamiętajmy jednak, żeby nie porównywać naszych stanów ciążowych, bo każdy organizm jest inny, każda ciąża jest inna.
 

Zdrowe odżywianie w ciąży

Fankom trenerki bardzo spodobał się jej nowy wpis i same postanowiły podzielić się w komentarzach swoimi doświadczeniami: 

To prawda, że co ciąża to wszystko wygląda zupełnie inaczej. Ja w pierwszej ciąży, mimo treningów i zdrowego odżywiania przytyłam 25 kg!
W drugiej ciąży byłam bardziej świadoma, jadłam zdrowiej i przytyłam tylko 11 kg
Dokładnie tak jak piszesz, każda ciąża jest inna i jemy dla dwojga nie za dwoje.

Lewandowska od zawsze promuje świadome, zdrowe odżywianie, zwłaszcza w ciąży. Na blogu i profilu na Instagramie często publikuje łatwe przepisy na niskokaloryczne posiłki. Od 2018 roku otwarta jest też pierwsza kawiarnia sportsmenki w Warszawie. Można tam kupić produkty jej marki, Food by Annn lub zamówić gotowy posiłek na miejscu.

Zobacz wideo Jakie sporty możemy uprawiać w trakcie ciąży?
Więcej o: