Marta Żmuda Trzebiatowska w satynowej sukience na Orłach 2020. Brzucha ciążowego nie da się już ukryć

Marta Żmuda Trzebiatowska spodziewa się drugiego dziecka. Aktorka pojawiła się na Orłach 2020 w satynowej kreacji. Widać, że brzuch ciążowy aktorki jest już spory.

Marta Żmuda Trzebiatowska odebrała nominację do nagrody za najlepszą drugoplanową rolę kobiecą w "Mowie ptaków". Aktorka włożyła czarną, satynową suknię. Kreacja nieco zatuszowała ciążowe krągłości, jednak brzucha nie dało się ukryć. 

 

Marta Żmuda-Trzebiatowska w ciąży

Aktorka długo ukrywała przed mediami wiadomość o ciąży. O tym, że spodziewa się kolejnego dziecka, poinformował w grudniu w "Dzień Dobry TVN" Mateusz Hładki. Kilka dni później Trzebiatowska potwierdziła to na Instagramie i poprosiła fanów, by uszanowali jej decyzję o tym, że chce ten piękny czas zachować dla siebie.

"Kochani, wiecie, że nie mam w zwyczaju komentowania plotek ani opowiadania o swoim życiu prywatnym i intymnych sprawach. Nie dlatego, że chcę robić z tego „wielką tajemnicę”, ale dlatego, że chcę zachować jakiś kawałek życia tylko dla siebie, żeby dać poczucie intymności i zapewnić anonimowość tym, którzy mają do tego prawo. Cieszę się i dziękuję, że to rozumiecie i szanujecie" - napisała. 

Marta Żmuda-Trzebiatowska zdradziła, jak druga ciąża wpływa na jej zawodowe obowiązki:

Zobacz wideo

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula po raz drugi zostaną rodzicami

Marta Żmuda-Trzebiatowska jest od pięciu lat w związku małżeńskim z Kamilem Kulą. Tworzą zgraną parę. Mają synka Bruna, a niedługo przyjdzie na świat kolejna pociecha. Aktorka powiedziała kiedyś serwisowi styl.pl, że bliscy są dla niej najważniejsi. " Rodzina jest dla mnie najważniejsza. W przypadku bliskich ważne jest, aby poświęcać im czas, liczy się obecność, dlatego czasem trzeba zwolnić tempo. Nowe wyzwania, kolejne role i projekty mogą jeszcze poczekać" - wyznała. 

Więcej o: