Ashley Graham pokazuje prawdziwe oblicze macierzyństwa. W uberze używa laktatora. Udostępniła nagranie

Ashley Graham niedawno została mamą. Modelka pokazuje, jak wygląda macierzyństwo. Jakiś czas temu udowodniła, że nie wstydzi się karmić publicznie. Teraz udostępniła nagranie, na którym widać, jak używa laktatora w uberze.

Ashley Graham jest aktywną mamą w mediach społecznościowych. Na jej Instagramowym profilu znajdują się odważne zdjęcia z ciąży (zobaczcie: Ashley Graham w zupełnie nagiej sesji tuż przed porodem. Fani zachwyceni zdjęciami modelki XXL), pojawiały się tam również wpisy dotyczące połogu.

Ashley Graham karmi piersią w miejscach publicznych i używa laktatora

Młoda mama nie boi się pokazywać rzeczywistości i przyznać się do tego, że nie wszystko jest idealne: Modelka plus size szczerze wyznała, jak wygląda jej ciało po porodzie. "To nie są tęcze i motyle". Jej wpisy nie przechodzą bez echa, kobiety solidaryzują się z nią i cieszą się, że nie ubarwia rzeczywistości. Później pokazała, jak publicznie karmi dziecko, a teraz pochwaliła się z fanami momentem, w którym używa laktatora.

Pierwszy raz z laktatorem. Trochę niezręcznie

- napisała Ashley Graham w relacji instagramowej, na której widać jak modelka odciąga laktatorem mleko. 

Mamy karmiące piersią znają ten problem

Jakiś czas temu pisaliśmy także o dwóch mamach ze Szwecji, które podczas wieczornego wyjścia musiały znaleźć miejsce, żeby odciągnąć mleko laktatorem. Blogerki pokazały zdjęcia z łazienki, w której musiały toz robić. Młode mamy, które karmią piersią często spotykają się z podobnym problemem - gdzie poza domem znaleźć miejsce na użycie laktatora. Zdjęcie mam zyskało wiele pozytywnych komentarzy mam, które doskonale znają ten problem. Więcej o tym w artykule: Mamy ze Szwecji odważyły się zrobić to, czego wstydzą się kobiety. Kontrowersyjne zdjęcie

Mleko mamy to magiczna substancja. Obalamy 5 popularnych mitów na temat karmienie piersią

Zobacz wideo
Więcej o: