Chodakowska unikała tematu dzieci. Aż do teraz. Zdradziła, kiedy chce powiększyć rodzinę

Ewa Chodakowska była niedawno gościem w programie Magdy Mołek - "W roli głównej". Trenerka zwierzyła się prowadzącej z osobistych planów na najbliższy czas. Zdradziła, że razem z mężem myślą nad powiększeniem rodziny.

Ewa Chodakowska planuje dzieci

Ewa Chodakowska to jedna z najbardziej popularnych polskich trenerek. Na samym Facebooku obserwują ją prawie 2 miliony osób. Chodakowska znana jest z tego, że ma bliski kontakt z fanami. Codziennie publikuje metamorfozy ludzi korzystających z jej programów, organizuje grupowe ćwiczenia i jest w stałym kontakcie z fanami, poprzez social media.

Na Instagramie, oprócz publikowania motywacyjnych postów, pokazuje też jak wygląda jej życie prywatne. Trenerka w 2013 roku, poślubiła greckiego trenera personalnego,Lefterisa Kavoukisa. Fani i dziennikarze często pytają gwiazdę, czy planuje teraz powiększyć rodzinę. Chodakowska do tej pory rzadko komentowała wszelkie doniesienia na ten temat. Dopiero niedawno, kiedy była gościem w programie "W roli głównej", postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości na temat ciąży.

Moje dzieci? Jeszcze nie. Ale przyjdzie na to czas. Oboje z mężem jesteśmy na to przygotowani, ale myślę, że jeszcze dwa lata.

Czy wypada pytać kobietę o ciążę?

Istnieje spora dyskusja na temat tego, czy wypada pytać kobietę o ciążę. Ewa Chodakowska niejednokrotnie musiała się z nim mierzyć. Kiedy trenerka wstawiła zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem, w komentarzach od razu pojawiło się mnóstwo spekulacji o ciąży. Chodakowska postanowiła podejść do sprawy w luźny sposób.

Choda też człowiek! Tematu kalorii nawet nie poruszam. Poczułam klimat świąteczny pełną parą. Brzuszek też poczuł.

Trenerka, nie zawsze jednak odpowiada z takim dystansem i humorem. Kilka lat temu opublikowała post, w którym wyśmiała krytykę hejterów, Co jej zarzucali?

Przestałaby w końcu podbierać siostrze dzieci... mogłaby już mieć swoje.
Żal mi cię! Jako kobieta w zaawansowanym wieku nie masz dzieci.

Ostatnio pisałyśmy na temat znanej youtuberki, która w swoim filmie tłumaczyła, dlaczego nietaktem jest pytać kobietę o to, czy jest w ciąży. Powiększenie rodziny, to bardzo osobista sprawa. Nawet jeśli potencjalna mama jest postacią publiczną, nie daje nam to prawa, żeby zadawać jej tak intymne pytania.

Więcej o: