Hilary Duff przyłapała mężczyznę, który fotografował jej dziecko. Stanowcza reakcja mamy

Hilary Duff szczerze opowiedziała o nieprzyjemnej rozmowie z fotografem. Mężczyzna bez zgody fotografował jej dziecko, kiedy grało w piłkę. Nagranie wstawiła na swojego Instagrama ku przestrodze innym rodzicom.

Hilary Duff z synem

Hilary Duff to 32-letnia amerykańska aktorka i piosenkarka. Jest dziś szczęśliwą mamą dwójki dzieci. Ma siedmioletniego syna Luca Cruza Comrie i roczną córkę Banks Violet Bair. Piosenkarka od zawsze chroni prywatność swoich dzieci. Ostatnio przydarzyła jej się niemiła sytuacja. Podczas, gdy jej syn grał w piłkę nożną, zauważyła, że ktoś mu robi zdjęcia. "Hej, z kim tu jesteś?" - zapytała. Mężczyzna odpowiedział: "Jestem tu sam" i dodał, że nie zna żadnego z graczy w drużynie. Następnie poprosiła go, by przestał robić zdjęcia dzieciom, na co odpowiedział, że to legalne.

Hilary Duff chroni dziecko

Aktorka na swoim Instagramie udostępniła film, który trwa 1,25 minuty, widać na nim fotografa. Podpisała go: 

Rób swoje zdjęcia dorosłym! Przepisy muszą się zmienić! To prześladowanie nieletnich! Obrzydliwe!

"To sprawia, że czuję się naprawdę nieswojo" - kontynuowała Duff. Mężczyzna zaoferował, że pokaże jej swój dowód tożsamości. Duff odparła, że nie prosi o jego identyfikację i chce tylko, by przestał robić zdjęcia dzieciom. Mężczyzna odpowiedział, że jej paranoja jest nieuzasadniona, a on tylko ćwiczy robienie zdjęć. "To nasze dzieci i chcielibyśmy je chronić, więc może mógłbyś trenować gdzie indziej?" - zaproponowała. Kiedy mężczyzna odmówił, powiedziała, że opublikuje wideo w sieci, aby zobaczyło je 15 milionów obserwujących na Instagramie. Wówczas mężczyzna zakrył ręką obiektyw aparatu.

Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz wybrali się na rodzinny spacer z synem

Zobacz wideo
Więcej o: