Najmłodsza babcia w Wielkiej Brytanii ma 21 lat. Poślubiła starszego o 35 lat mężczyznę

Becca Keeley, według angielskiej prasy, uważana jest za najmłodszą babcię w Wielkiej Brytanii. Związała się z 56-letnim mężczyzną.

21-letnia Becca Keeley jest żoną 56-letniego Marka Mollie. Para poznała się pięć lat temu na koncercie rockowym zespołu, w którym grał wówczas 51-letni Mark. Pobrali się trzy lata później i zostali rodzicami. Teraz Becca Keeley została również babcią siedmiomiesięcznej wnuczki Marka. 

Partnerka młodsza od dzieci 

Becca jest młodsza o sześć lat od jednego z synów Marka i rówieśniczką kolejnego. Mark jest tatą czwórki dzieci z poprzedniego związku 27-letniego Aarona, 21-letniego Jake'a, 16-letniego Lucasa i 13-letniej Emmy. 

Mark powiedział dla "The Sun":

Wiele osób uważało, że źle robimy. Ja sam powiedziałem Becce, aby znalazła sobie kogoś młodszego. Mimo wszystko cieszę się, że postanowiliśmy to pokonać.

Mark oświadczył się Becce po dwóch latach związku, gdy para spędzała wakacje na Teneryfie. Pobrali się w biurze stanu Maidstone w hrabstwie Kent w sierpniu 2018 r. W uroczystości wzięło udział ok. 300 osób. Becca została wówczas najmłodszą macochą, a teraz także babcią. 

Najmłodsza babcia w Polsce - ile miała lat?

Becca jest "przybraną" babcią. Najmłodsza babcia w Polsce miała zaledwie 26 lat, gdy jej córka urodziła dziecko. Kobieta pochodzi z Słońska w województwie Lubuskim. Jak to możliwe? Jak tłumaczyła Teresa Gruca, która jest najmłodszą prababcią w Polsce (została nią w wieku 49 lat.

Joanna Przetakiewicz co myśli o tym, żeby zostać babcią?

Zobacz wideo
Więcej o: