Ma 45 lat i niedługo urodzi 22. dziecko. Pokazała brzuch: Nie mogę uwierzyć, że to 32. tydzień

Sue Radford - 44-letnia mama z Wielkiej Brytanii - jest właśnie w 32. tygodniu ciąży. Już niedługo urodzi swoje 22. dziecko. Będzie to córka. Jedynym problemem jest jednak wybór imienia.

Mama jest w ciąży z 22. dzieckiem

Sue Radford w Wielkiej Brytanii ma status celebrytki. Wszystko przez jej bardzo liczną rodzinę. Razem z mężem wychowują 21 dzieci, czym zapewnili sobie popularność i własny reality show, opiewający już na kilka sezonów. Choć po porodzie 21 dziecka, 45-latnia mama zarzekała się, że nie chce już kolejnej ciąży, znów w niej jest. Na swoim Instagramie pokazała właśnie nowe zdjęcie. Dumnie prezentuje na nim brzuch. Jest w 32. tygodniu ciąży.

 
Nie mogę uwierzyć, że to już 32. tydzień. Ta ciąża pędzi w zastraszającym tempie. Zostało już tylko sześć tygodni, a my nadal nie zdecydowaliśmy się na imię 

- napisała na Instagrami Sue Radford. 

Problemy 45-letniej mamy

Obecna ciąża przysparzała na samym początku wielu zmartwień Sue Radford. Niepokoiły ją problemy z łożyskiem oraz mały brzuch (zobacz: 45-letnia mama ma urodzić 22. dziecko. Niepokoi się o ciążę: Mam mały brzuch i problem z łożyskiem). Na szczęście obecnie stan Brytyjki się poprawił i ciąży nie zagraża niebezpieczeństwo. 

Para ma natomiast inny problem. Ciągle nie zdecydowali się, jakie imię nadać dziewczynce, która pojawi się na świecie już za sześć tygodni. Fani proponują, by rodzice pozostali wierni swojej tradycji i nazwali córkę imieniem kończącym się na literę "e". 

Jak wybrać dobre imię dla dziecka? Znani rodzice opowiadają, jak im się to udało:

Zobacz wideo

Kim są Radfordowie?

Sue i Noel Radford poznali się jeszcze, gdy byli dziećmi. W pierwszą ciąże Sue zaszła, gdy miała 14 lat, jej ukochany miał wówczas 18 lat. Od tego momentu ich rodzina stale się powiększała. Do tej pory wychowują 21 dzieci: Chrisa (30 lat), Sophie (25 lat), Chloe (23 lat), Jacka (22 lata), Daniela (20 lat), Luke'a (18 lat), Millie (17 lat), Katie (16 lat), Jamesa (15 lat), Ellie (14 lat) Aimee (13 lat), Josha (12 lat), Maxa (11 lat), Tillie (dziewięć lat), Oscar (siedem lat), Caspera (sześć lat), Hallie (trzy lata), Phoebe (dwa lata), Archie'ego (18 miesięcy) oraz Bonnie (jeden rok). Ich 17. dziecko w kolejności - Alfie - urodziło się martwe. 

 

Radfordowie mają swój własny reality show, który liczy już kilka sezonów. Można go oglądać też w Polsce na BBC Lifestyle (pt. "Rodzina 2 + 21"). Znani są jako "największa rodzina w Wielkiej Brytanii".

Więcej o: