Karol Strasburger wyjawił, dlaczego nie ochrzcił córki

Karol Strasburger w wywiadzie dla TVN szczerze wyznał, że ma w planach ochrzcić córkę. Opowiedział, dlaczego teraz jest najlepszy czas na wychowywanie dziecka.

Dziecko Karola Strasburgera

Karol Strasburger i jego małżonka Małgorzata Weremczuk dwa miesiące temu przywitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Parze urodziła się córka, której dali na imię Laura. Narodziny dziecka wywołały wiele kontrowersji, ponieważ prezenter "Familiady" ma 72 lata, a jego żona jest od niego o 37 lat młodsza. Karol w wywiadzie dla stacji TVN wyznał: 

Nie jest tak, że ja o tym nie myślę. Nikt nie jest wieczny. Oczywiście większe prawdopodobieństwo odejścia z tego świata ma człowiek starszy, niż młodszy, ale różnie to wygląda. Nie biorę więc tego pod uwagę i nie uważam za rzecz, która powinna funkcjonować jako ocena mojej moralności i zachowania. Czy ja byłbym w stanie być dobrym ojcem, patrząc na czas, kiedy byłem zajęty karierą i myśleniem głównie o sobie, o tym jak żyć, robić karierę, jak grać ciągle w tenisa. Wtedy to było ważniejsze. Teraz jestem w okresie, w którym mogę z tego śmiało zrezygnować.

Chrzest dziecka

Tabloidy zauważyły, że od narodzin córki aktora minęły trzy miesiące, a dziecko nie jest jeszcze ochrzczone. Jak opisuje tygodnik "Świat i Ludzie", Karol i jego małżonka postanowili poczekać na lepszą pogodę. Opieka nad dzieckiem pochłania wiele czasu i nie mają go na razie na to, aby organizować uroczystość. Informator tygodnika "Świat i Ludzie" zdradził, że para na razie wszystkiego się uczy. Teraz bardzo denerwowaliby się i stresowali tym, jak dziewczynka zniosłaby ceremonię. Dlatego postanowili poczekać, aż dziecko będzie starsze.

Więcej o: