Joanna Krupa ochrzciła córeczkę. "Wyjątkowy dzień naszego aniołka"

Joanna Krupa opublikowała zdjęcia z ważnego wydarzenia - jej córeczka została ochrzczona. Chrzestnymi dziewczynki zostali bliscy modelki.

Joanna Krupa to mama, która na Instagramie uwiecznia ważne momenty z jej życia. Ostatnio dotyczą głównie macierzyństwa - w sieci publikowała zdjęcia z ciąży, na jej profilu możemy także oglądać fotografie jej córeczki, Ashy-Leigh. Podziwialiśmy pierwsze wspólne chwile, pierwsze uśmiechy, pierwsze podnoszenie główki. Modelka opublikowała zdjęcia z ważnego wydarzenia w życiu jej rodziny - mała Asha-Leigh przyjęła pierwszy sakrament, odbył się jej chrzest.

Joanna Krupa ochrzciła córkę

Asha-Leigh miała na sobie tradycyjny strój. Satynowa sukienka w perłowym kolorze i nakrycie głowy wykończone delikatną koronką podkreślały wyjątkowość sytuacji. Joanna Krupa na Instagramie pokazała kilka zdjęć, zarówno z samego sakramentu, jak i te rodzinne.

Wyjątkowy dzień naszego aniołka. Z rodzicami chrzestnymi Martą Andretti i Marco Andrettim

- napisała pod opublikowanymi zdjęciami. Mama podzieliła się także fotografią z kluczowego momentu, polewania główki wodą z chrzcielnicy.

 

Komentujący są zachwyceni tym, jak wyglądała córka Joanny Krupy. "Śliczna" to jeden z częściej pojawiających się wpisów. Nie zabrakło też słów związanych z samym sakramentem, rodzinie Krupy życzono błogosławieństwa.

Ale duża, czas pędzi nieubłaganie

- zauważyła jedna z komentujących. Faktycznie, dopiero modelka informowała, że jej córeczka jest już na świecie, a teraz dziewczynka ma już ponad trzy miesiące.

Mama pokazuje chrzestnych

Rodzicami chrzestnymi Ashy-Leigh zostali bliscy Joanny Krupy - jej siostra i szwagier. Dumna mama opublikowała ich zdjęcia na Instagramie, oni sami także podzielili się nimi na swoich profilach.

Wyjątkowy dzień tej małej księżniczki. Jestem zaszczycona, że jestem twoją matką chrzestną

- napisała Marta Andretti, siostra modelki. Jej mąż był oszczędniejszy w słowach, ale i tak widać, że to dla niego wielkie przeżycie.

 
 

Niedawno Joanna Krupa pokazała różaniec, jaki otrzymała jej córka. Po chrzcie zapewne dewocjonaliów jest więcej.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA