Blogerka po porodzie napisała list, w którym przeprasza męża. Wzruszający dowód miłości

Rodzicielstwo to ogromny test dla każdego małżeństwa. Znana szwedzka blogerka i mama dwójki dzieci postanowiła podziękować mężowi za jego wsparcie. Napisała wzruszający list, w którym opisała, jak bardzo docenia jego starania.

Blogerka otwarcie mówi o swoim małżeństwie

Sara Celina razem z mężem Ludwigiem wychowują dwójkę dzieci - Celine i Wincenta. Niedawno blogerka opublikowała post na Instagramie, w którym napisała list do swojego "drogiego męża". Kobieta opisała, jak naprawdę wygląda rodzicielstwo i podziękowała wybrankowi za wsparcie i zrozumienie. Przeprosiła też męża za to, że często przez wyczerpanie, zapominała doceniać go każdego dnia i że codzienność polegała na wypominaniu sobie, kto dłużej zajmował się dziećmi.

To nie jest nasze "na zawsze", to tylko piękna, chaotyczna teraźniejszość, która minie. To jest trudna część, w której pędzimy przez życie, starając się być wystarczający dla naszych dzieci i dla siebie. To część, w której życie testuje nasz związek. W tej części potrzebuję cię najbardziej.
 

Blogerka na końcu dodaje, że kiedyś dzieci nie będą ich już potrzebować, ale oni zawsze będą potrzebować siebie i jeszcze zatęsknią za tymi latami chaosu. Jest pewna, że pewnego dnia znowu będą mieli czas chodzić na randki i poświęcać sobie więcej uwagi.

Dziękuję - za wybieranie mnie każdego dnia, nawet wtedy, gdy nie jestem najlepszą wersją siebie. Jeśli nasza miłość w trakcie tego chaosu może być tak cudowna, nie wyobrażam sobie nawet, jak piękna będzie za dziesięć lat, kiedy będziemy mieli czas dokończyć pranie.

Obserwatorki Sary były zachwycone postem i dziękowały kobiecie za jej szczere wyznanie: "Jestem w takiej samej sytuacji. Dziękuję za opisanie tego, jak się czuję", "Popłakałam się", "Dziękuję, że się z nami tym podzieliłaś".

Zobacz wideo Jaki jest klucz do szczęśliwego związku?

Kim jest Sara Celina

Sara Celina to 28-letnia szwedzka blogerka i influencerka. Od 2016 roku prowadzi Instagrama, na którym obserwuje ją ponad 100 tysięcy osób. Na swoim blogu publikuje posty związane z dekoracją wnętrz, modą i życiem codziennym, w tym wychowaniem dwójki dzieci.

Więcej o: