Meghan Markle znowu w ciąży? Według fanów wraz z Harrym spodziewają się kolejnego dziecka

Książę Harry i Meghan Markle na początku roku ogłosili, że rezygnują z pełnienia głównych obowiązków w rodzinie królewskiej. Nadal jest o nich głośno. Fani sugerują, że Meghan jest w ciąży.

Decyzja Harry'ego i Meghan o opuszczeniu rodziny królewskiej zaskoczyła wszystkich. Od tego momentu minął już ponad miesiąc. Para przebywa obecnie w Kanadzie, a na lato planuje przeprowadzkę do Los Angeles Ich fani spekulują, że spokój i odpoczynek wpłynął na plany pary odnośnie kolejnego dziecka

Meghan Markle jest w ciąży?

W mediach pojawiły się nowe zdjęcia słynnej pary, które spowodowały plotki o kolejnej ciąży Meghan. Małżeństwo zostało dostrzeżone przez fotoreporterów na płycie lotniska w Kanadzie. Fani zauważyli, że Markle nie przypadkiem zasłania brzuch za pomocą torby podróżnej oraz laptopa. 

Według fanów, Meghan Markle jest w kolejnej ciąży, gdyż na zdjęciach wygląda jakby zachowywała się wtedy, gdy spodziewała się pierwszego dziecka. Zasłaniała wówczas brzuch - laptopem, torbą, czym się da. W dzień, w który ogłosiła, że jest w pierwszej ciąży Meghan niosła pod pachą dwa fioletowe foldery. 

Zobacz wideo

Członkowie rodziny królewskiej muszą przestrzegać pewnych zasad, także w kwestii rodzicielstwa. Meghan i Harry nie muszą już wychowywać Archiego ani kolejnych dzieci. Niedawno pisaliśmy o tym, że Meghan i Harry nie muszą już przestrzegać 8 królewskich zasad rodzicielskich. Odkąd opuścili dwór, Archie nie musi nosić szortów, nie musi także mieć niani, Meghan i Harry mogą swobodnie podróżować,  nie muszą chrzcić swoich kolejnych dzieci, Archie nie musi iść na studia, Meghan może także dowolnie zaplanować menu dla rodziny.

Więcej o: