Edyta Pazura zabrała córkę na wycieczkę helikopterem. Jak zareagowała? Pokazała zdjęcie: Nie jest miłośniczką

Edyta Pazura wraz z rodziną wybrała się na wakacje. Na swoim Instagramie udostępniła urocze zdjęcie z najmłodszym dzieckiem. Dziewczynka rozczuliła fanów.

Edyta Pazura o podróżowaniu z dziećmi

Edyta Pazura jest żoną aktora Cezarego Pazury i mamą trójki dzieci. Razem z mężem mają 10-letnią Amelię, siedmioletniego Antoniego i roczną Ritę. Edyta jest z wykształcenia marketingowcem, pracuje jako menadżerka męża.

Niedawno napisała w swoich mediach społecznościowych o tym, jak podróżować z dziećmi. Opisała drogę do Nowego Jorku. Przyznała, że inni pasażerowie nie byli zachwyceni, kiedy wchodziła na pokład z trójką dzieci. Mama napisała również, że po wylądowaniu jeden z pasażerów powiedział jej: "To niesamowite, jakie ma pani grzeczne dzieci", na co odpowiedziała: "Tak, proszę pana, bo my kobiety to najlepsze menadżerki pod słońcem".

 

Edyta Pazura w podróży z dziećmi

Parę dni temu Edyta na swoim Instagramie udostępniła zdjęcie z helikoptera. Widać na nim uśmiechniętą mamę i dziecko, które zasnęło podczas lotu. Najmłodsza córka Rita leży wtulona w swoją mamę, która zażartowała, komentując zdjęcie: 

Rita nie jest miłośniczką latania helikopterem.

Fanki skomentowały zdjęcie Edyty. Uznały, że jej córka jest bardzo słodka. Jedna z obserwatorek napisała: "Starsza córka i syn to cały tata, ale Ritka to cała mama". Na Instastories można było również zobaczyć podróż helikopterem, którą odbyła rodzina Pazurów, i piękne widoki. Amelia i Antoni siedzą i obserwują krajobrazy, a Rita słodko śpi. 

Bezpieczny lot z dziećmi

Podczas podróży samolotem bądź helikopterem warto pamiętać, że dziecko lubi zrobić sobie drzemkę. Warto się do tego przygotować i wygodnie je ubrać. Należy wziąć ze sobą ubranka na zmianę i coś do przykrycia malucha. Zdarza się, że na pokładzie jest zimno. Warto pamiętać też o ulubionej zabawce dziecka, aby zająć je czymś, kiedy się obudzi lub w ogóle nie zaśnie. Idealnie radzą sobie też małe gumowe lub pluszowe zwierzaki, które razem z dzieckiem mogą wyglądać przez okno, wędrować po wolnych siedzeniach lub zasypiać.

Edyta Pazura pochwaliła się uroczym filmikiem. Pokazała, jak Cezary smaruje kremem do opalania swoją małą córeczkę

Zobacz wideo
Więcej o: