Słodki bobas znanego piłkarza na wakacjach. To dziecko jest naprawdę urocze

Żona znanego piłkarza wybrała się na urlop z rodziną i przyjaciółmi. Na Instastories pokazała swoje urocze dziecko.

Mama i dzieci

Marta Glik, bo o niej mowa, to żona piłkarza Kamila Glika. Są parą od czasów licealnych, a ślub wzięli dziewięć lat temu. Już dwa lata później piłkarz i jego żona po raz pierwszy zostali rodzicami. Na świat przyszła ich córka Victoria, która aktualnie ma sześć lat. Po pięciu latach od urodzenia dziecka, Marta na początku marca urodziła drugie dziecko córkę Valentinę, która ma rok. Mama spędza dużo czasu ze swoimi dziećmi i chętnie dzieli się tym w swoich relacjach na Instagramie. Jakiś czas temu na swoje social media wstawiła zdjęcie z córkami z meczu. Na fotografii dziewczynki ubrane są w identyczne białe sukienki i kibicują swojemu tacie.

Kamil Glik o swoich meczach

Zobacz wideo

Mama na wakacjach

Marta niedawno wraz z rodziną wybrali się na wspólny wypoczynek do Włoch. Na swoim Instastories opublikowała wiele ciekawych relacji z wyjazdu. Pojawiło się wiele filmików z przyjaciółkami.

Mama wstawiła również nagranie, na którym widać, jak jej starsza córka Victoria zjeżdża wraz z grupą innych małych dzieci na nartach. Pośród wielu relacji jedna ujęła serca najbardziej. Na zdjęciu widać jej młodszą córkę Valentinę. Dziewczynka siedzi na śniegu w czarno-białym kombinezonie w delikatne kwiatki, na oczach założone ma różowe okulary przeciwsłoneczne, a na główce kremową czapkę z pomponem. Dziewczynka wygląda uroczono. Jest uśmiechnięta i chętnie pozuje mamie. Mała Valentina jest jeszcze za mała na jazdę na nartach, ale za parę lat zapewne weźmie przykład ze starszej siostry i pójdzie w jej ślady.

Więcej o: