Natalia Siwiec zorganizowała córce sesję w kostiumie kąpielowym. Pozuje jak mama

Natalia Siwiec po raz kolejny wybrała się z rodziną do Meksyku. Bawią się świetnie. Zwiedzają i odpoczywają. Celebrytka na swoim Instagramie pochwaliła się sesją fotograficzną z udziałem jej córki.

Natalia Siwiec na wakacjach z córką

Natalia Siwiec ostatnio bardzo często ze swoją rodziną wyjeżdża na wakacje. Całe pobyty chętnie dokumentuje i udostępnia na swoim Instagramie. Od jakiegoś czasu są w Meksyku na wyspie Holbox. Natalia i Mia na większości zdjęć ubrane są w modne kostiumy kąpielowe. "Po prostu za nią szaleję i kocham bez opamiętania" - napisała celebrytka o swojej córce.

Córka Natalii Siwiec na sesji fotograficznej

Zobacz wideo

 

Córka Natalii Siwiec

Mała Mia chętnie pozowała na plaży. Dziewczynka ubrana była w uroczy różowy kostium z misiem, w tle widać było łódź. W rączkach trzymała dużego ananasa i pozowała pani fotograf. Mała modelka ochoczo wysyłała buziaki do obiektywu, zmieniała pozy i pokazywała język. Rodzice byli zachwyceni pierwszą sesją swojej córki. Widać, że pozowanie ma we krwi.

Po wyczerpującej sesji, która sprawiła dużą satysfakcję dziewczynce, rodzina wybrała się do przytulnej restauracji na obiad i do sklepu z modnymi, regionalnymi ubraniami, gdzie Mia chętnie przeglądała się w lustrze. Chyba rośnie kolejna fotomodelka.

 
Więcej o: