Małgorzata Rozenek szczerze o ciąży: Bardzo tyję. Przybieram w zauważalny sposób

Małgorzata Rozenek szczerze wyznała, ile kilogramów przytyła w poprzednich ciążach. W wywiadzie powiedziała, że rozkwita zewnętrznie i objawia się to tyciem.

Ciąża

Małgorzata Rozenek-Majdan parę miesięcy temu z mężem Radosławem Majdanem ogłosili, że spodziewają się dziecka. Para bardzo długo starała się o wspólnego potomka, niestety zawsze kończyło się to nieudanymi próbami. Tym razem się udało. Małgosia jest bardzo szczęśliwa. Będzie to trzecie dziecko celebrytki i pierwsze dziecko jej męża. Zaszła w ciążę w wieku 42-lat, za pomocą metody in vitroPorodu możemy spodziewać się około czerwca 2020 roku.

Ciężarna Małgorzata Rozenek poleciała do Nowego Jorku. "Lekarz dał nam maseczki"

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek o ciąży

Od momentu, kiedy Małgosia zaszła w ciążę, na jej mediach społecznościowych możemy obserwować liczne relacje i oglądać, jak ciążowy brzuszek kobiety rośnie w oczach. Celebrytka pomimo tego, iż ma już duży brzuszek chętnie zakłada obcisłe sukienki i stroje. Widać, że jest dumna i szczęśliwa, że za parę miesięcy urodzi syna. Podczas rozmowy z "Super Expressem"  przyznała, że ma tendencję do przybierania na wadze podczas ciąży. Powiedziała, że w poprzednich ciążach przytyła 30 kg. Do tej pory Małgosia przytyła tylko kilka kilogramów. Pomimo to bardzo uważnie przygląda się swojej wadze. Dodała:

Dla mnie ciąża jest stanem błogosławionym, dobrze się czułam w obu poprzednich ciążach. Martwiłam się, czy tym razem też tak będzie, bo mówi się, że z wiekiem coraz gorzej się ciążę znosi. A ja jestem przykładem kobiety, która rozkwita w ciąży. Rozkwitam zewnętrznie w tym sensie, że bardzo tyję. Jestem osobą, która przybiera w zauważalny sposób.

Rozenek zaznaczyła, że w przeciwieństwie do wielu innych kobiet, brzemienność nie wprawia jej w rozdrażnienie. Wręcz przeciwnie, czuje się świetnie i jest bardzo szczęśliwa.

Więcej o: