Małgorzata Rozenek eksponuje ciążowy brzuch w odważnej sesji. Ale fani zwrócili uwagę na coś innego

Małgorzata Rozenek promienieje w ciąży. Przyszła mama pochwaliła się zdjęciem z sesji, na którym widać, jak duży już ma ciążowy brzuch. Ale to nie on zwrócił uwagę fanów.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan cieszą się każdą chwilą ciąży. Wiadomość o ciąży żony przekazał szczęśliwy tata w połowie grudnia. Pierwsze dziecko pary przyjdzie na świat wczesnym latem. Do tego czasu starają się wypoczywać, podróżować (ostatnio pojechali do Nowego Jorku), ale nie zwalniają tempa w pracy. 

Małgorzata Rozenek często pokazuje ujęcia z sesji zdjęciowych, które podpisuje jako "secret projekt". Ostatnie zdjęcie zaskakuje. Gwiazda pozuje w samym beżowym body i z długim blond kucykiem. Uwagę zwracają opalone, szczupłe nogi przyszłej mamy. Fanki wysyłają pochlebne komentarze, piszą, że zazdroszczą przyszłej mamie takich zgrabnych nóg. Cała stylizacja natomiast przypomina im piosenkarkę Arianę Grande. Nie możemy się nie zgodzić - wygląda jakby ciążowe kilogramy poszły tylko w brzuch. 

 

Zdjęcie skomentowały inne gwiazdy. Ewa Chodakowska napisała: "Pracusiu piękny", Maja Bohosiewicz: "Pięknie".  Kajetan Góra, fryzjer gwiazd, który słynie z przedłużania i zagęszczania włosów został taki komentarz:

Super brzuszek, można gdzieś taki zakupić

Małgorzata Rozenek odpowiedziała: na stronie fakepregnancy.com, nawiązując do komentarzy od nieprzychylnych obserwatorów, którzy często sugerują, że jej brzuch znika albo że zostawiła go w domu. Tak był m.in. kiedy Małgorzata Rozenek opublikowała zdjęcie z balu w Nowym Jorku. Obszerna różowa tiulowa suknia zakamuflowała ciążowe krągłości. Więc Małgorzata mogła przeczytać na swoim Instagramie uszczypliwe uwagi, jak na przykład: "a brzucha nie ma."

Więcej o: