Joanna Koroniewska o kolejnej ciąży: są kobiety, które są i mogą być w tym błogosławionym stanie

Joanna Koroniewska dostawała gratulacje od fanów w związku z kolejną ciążą. Postanowiła zdementować plotki, a przy okazji wyznała, że rola matki jest dla niej najważniejsza.

Jakiś czas temu w mediach pojawiły się plotki o kolejnej ciąży Joanny Koroniewskiej. Aktorka postanowiła odpowiedzieć na nie na Instagramie. Opublikowała post, w którym wyjaśniła:

Od wczoraj po wrzuceniu Instastory dostaję od was gratulacje z powodu mojej kolejnej rzekomej ciąży. Dementuję. Choć rzeczywiście są kobiety, które są i mogą być w tym błogosławionym stanie bez najmniejszych problemów i kiedy tylko zapragną, ja, niestety, do nich nie należę

- odpowiedziała. Dodała, że jej córki to prawdziwy cud, za który jest wdzięczna. Cieszy się, że są zdrowe. Reszta się dla niej nie liczy. Przyznała, że rola matki jest dla niej najważniejsza. 

 

Fani skomentowali post Joanny Koroniewskiej. Wiele internautek przyznało, że faktycznie - dzieci to największy cud. Docenili szczerość aktorki. 

Uwielbiam was oglądać.
Też nie należę do tych kobiet, ale też mam dwie córeczki i codziennie jestem tak bardzo wdzięczna za ten cud.
Pięknie wyglądasz

- skomentowali. 

Joanna Koroniewska jest mamą dwóch córek. Jakim tatą jest dla nich mąż aktorki, Maciej Dowbor. O tym w artykule: Tata wielozadaniowy. Dowbor pokazał, co robi, kiedy odwiezie córkę na zajęcia. Szanujemy

Agnieszka Radwańska o swojej ciąży: "To nowy etap w moim życiu"

Zobacz wideo
Więcej o: