Joanna Krupa - mama-agentka. Odkryła, że jej córka przypomina pewne znane dziecko

Joanna Krupa to mama aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie wstawiła zdjęcie swojej córeczki, która wygląda jak dziecko Gerbera. Wy też widzicie podobieństwo?

Joanna Krupa to mama, która często publikuje zdjęcia swojej córeczki. Instagram był ciążowym pamiętnikiem modelki, teraz możemy zobaczyć, jak zmienia się mała Asha-Leigh. W ostatnim poście Joanna Krupa zestawiła zdjęcie córeczki z dzieckiem Gerbera.

Joanna Krupa - mama jak inne

Czyżby modelka dołączyła do innych rodziców i wzięła udział w konkursie, który ma wyłonić nowe dziecko, którego twarz pojawi się na produktach firmy? Wskazuje na to hasztag, jaki Joanna Krupa dodała do zdjęcia. Pewne jest to, że Ashley-Leigh naprawdę przypomina dziecko, którego twarz zna chyba każdy rodzic (i nie tylko, logo to już element popkultury).

 

Zgłoszenie modelki popiera wiele osób. W komentarzach piszą, że Asha-Leigh pasuje idealnie i że naprawdę jest bardzo podobna do słynnego dziecka.

Jest nawet ładniejsza niż oryginał!
Niemal jak rozdzielone bliźnięta!
Wiedziałam, że skądś ją znam.
Jak dwie krople wody.

To tylko kilka komentarzy w tym tonie. Myślicie, że przekonają one osoby, które wybierają następne dziecko Gerbera?

Zobacz wideo Córeczka Joanny Krupy ma już za sobą pierwszą sesję zdjęciową. Zobaczcie, jak wyglądała:

Dziecko z logo to dziś 93-letnia kobieta

Kobieta, która jako pięciomiesięczne dziecko została twarzą firmy Gerber, w ubiegłym roku skończyła 93 lata. Ann Turner Cook, bo o niej mowa, jest amerykańską autorką kryminałów (m.in. "Shadow Over Cedar Key: A Brandy O'Bannon Mysteryi", "Homosassa Shadows: A Brandy O'Bannon Mystery") i emerytowaną nauczycielką angielskiego w Tampie. W 1931 roku, szkic przedstawiającym małą Ann, został uznany za oficjalne logo Gerbera, które jest rozpoznawalne na całym świecie. W 2018 w konkursie wyłoniono kolejne dziecko, które zostało twarzą marki. To chłopiec z zespołem Downa. Ann Turner Cook brała udział w wyborze twarzy dziecka do logo firmy. Czy tak będzie i tym razem? Może i ona wypatrzy siebie w córce Joanny Krupy?

 
Więcej o: