Katarzyna Glinka w ciąży nurkuje. Chce być szaloną, nieszablonową mamą dla swoich dzieci

Katarzyna Glinka jest w drugiej ciąży. Pochwaliła się zdjęciami z wakacji w Izraelu. Aktorka nurkuje. Napisała, że nie chce żyć według schematów.

Katarzyna Glinka do tej pory nie pokazywała zdjęć brzucha. Podczas wakacji w Izraelu zrobiła wyjątek. Udostępniła zdjęcie, na którym pozuje w stroju nurka. Ubranie podkreśliło sylwetkę aktorki i ciążowy brzuch. Gwiazda napisała, dlaczego zdecydowała się na nurkowanie w ciąży i opowiedziała, jaką chce być mamą dla swoich pociech. 

 

Kasia Glinka o macierzyństwie 

Kasia Glinka wyznała, że chce być nieszablonową mamą, która dla swoich pociech będzie najlepszą przyjaciółką, która nauczy je jak spełniać marzenia i dążyć do celów, nikogo przy tym nie krzywdząc. 

Crazy Mom i taką właśnie chcę być! Chcę, żeby moje dzieci widziały we mnie kobietę, która nie żyje według schematów. Chcę, żeby wiedziały, że mogą wszystko - oczywiście nie krzywdząc innych:) Że ograniczenia i ramy, w których się zamykamy są tylko w naszych głowach. Chcę, żeby wiedziały, że zawsze będę ich wspierać i pokazywać im świat bez ograniczeń. Peace and love 

Fanki są zachwycone podejściem aktorki do macierzyństwa. Jednej z internautek przeszkodził tylko sposób, w jaki opisała to Kasia Glinka. Kobieta stwierdziła, że aktorka niepotrzebnie dodaje angielskie zwroty. Wówczas rozpoczęła się dyskusja na temat mieszania języków. "Im więcej języków zna dziecko tym lepiej dla niego. A angielski to podstawa" obronili Glinkę fani. 

Reakcja internautów na wieść o tym, że Kasia Glinka nurkuje w ciąży była pozytywna, w przeciwieństwie do tej, która dotyczyła Joanny Moro i morsowania. Aktorka ściągnęła na siebie krytykę swoich fanek. O tym w artykule: Joanna Moro morsuje w ciąży. Fanki nie szczędzą krytyki: To chore. Aktorka odpowiada.

Joanna Moro morsuje w zaawansowanej ciąży. Wylała się na nią fala krytyki

Zobacz wideo
Więcej o: