Małgorzata Socha pokazała nowy wózek swojego dziecka. Cena zaskakuje

Małgorzata Socha na swojego Instagrama wstawiła zdjęcie ze spaceru z dziećmi. W piękny słoneczny dzień pochwaliła się nowym wózkiem najmłodszego dziecka.

Mama i dzieci

Małgorzata Socha jest znaną, lubianą polską aktorką i mamą trójki dzieci: Zosi, Basi i Stasia. Bardzo często spędza swój wolny czas z rodziną. Niedawno wspólnie z Natalią Kukulską urządziły przyjęcie urodzinowe dla dzieci. Ich córki skończyły trzy lata. Motywem przewodnim imprezy była "Kraina Lodu".

Nakrywasz wózek pieluszką? To może skończyć się w szpitalu

Zobacz wideo

Małgorzata Socha pokazała wózek dla dziecka

Parę dni temu aktorka na swojego Instagrama wstawiła zdjęcia ze spaceru z dziećmi. Pokazała nowy wózek, który prawdopodobnie posiada od niedawna. Małgosia ma duże doświadczenie w wybieraniu wózków. Tym razem zdecydowała się na spacerówkę znanej firmy. Z postu, jaki zamieściła, wygląda, że wózek sprawuje się bardzo dobrze. Napisała:

Czasem słońce czasem deszcz. Ubrana na zimę, a słońce jak wiosną. Udało mi się wstrzelić w okno pogodowe! Przetestowaliśmy w końcu nowy wózek – zwrotny, kompaktowy i do złożenia jedną ręką. Oczywiście jazda w wózku byłą rotacyjna - każdy chciał wypróbować.

Zaskakuje cena wózka dla dziecka. Aktorka posiada wózek skandynawskiej marki Thule, który kosztuje od 2100 do 2300 złotych. Porównując wózek do wózków innych celebrytek jest niedrogi.

 

Wózki dla dzieci innych celebrytek

Niedawno na świat przyszło dziecko Joanny Krupy -  Asha-Leigh. Modelka tak jak Małgorzata na InstaStories wstawiła relację, na której było widać wózek dla córki. Wybrała wózek Prime marki  Kindercraft. Jest to wózek wielofunkcyjny, cena podana na stronie producenta to 1549 zł.

Wózkiem swojego dziecka pochwaliła się również Natalia Siwiec. Podczas wakacji w Meksyku wstawiła zdjęcie z córką w nowym wózku. Modelka zdecydowała się na lekką spacerówkę GB Pockit Plus. Wózek, który wybrała celebrytka kosztuje ok. 549 złotych i waży niecałe pięć kilogramów. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.